Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Amazfit GTR 2 akıllı saat şık tasarımı ve uygun fiyatı ile satışa sunuldu!

Amazfit GTR 2 akıllı saat şık tasarımı ve uygun fiyatı ile satışa sunuldu!

Amazfit GTR 2 akıllı saat şık tasarımı ve uygun fiyatı ile satışa sunuldu!

Huami yuvarlak çerçevesiz ekrana sahip olan Amazfit GTR 2 akıllı saat tanıtımını yaptı. Saat oldukça şık bir tasarıma sahip ve uygun fiyatlı.

Tanıtımı yapılan Amazfit GTR 2 akıllı saatin klasik ve spor olarak iki versiyonu bulunuyor. Yuvarlak çerçevesiz ekran ile gelen saat tasarım olarak çok iyi bir görünüme sahip.

Amazfit GTR 2 özellikleri ve fiyatı

Çerçevesiz ekrana sahip akıllı saatin üzerinde 1.39 inç AMOLED ekran bulunuyor. Spor versiyonda alüminyum alaşımlı kasa ve silikon kayış bulunurken, klasik paslanmaz çelik versiyonda deri kayış bulunuyor. Saat kalp aktivitesini doğru şekilde izleyen gelişmiş bir ikinci nesil optik sensöre sahiptir. OxygenBeats sensörü, kandaki oksijen satürasyonunun seviyesini belirlemek için kullanılır. Ayrıca SomnusCare işlevini kullanarak uyku kalitesini ve süresini izleyebilir. 12 spor modunu destekleyecek olan saat gelecekte bu sayı 90‘a çıkacak. Diğer özellikleri ise; jiroskop, GPS ve ses yükselticili bir hoparlör bulunan saat su geçirmez özelliğine sahip. 471 mAh kapasiteli batarya, normal kullanımda 14 gün, sadece saati göstererek temel moda geçirirseniz çalışma süresi 38 gün, GPS açıkken 2 gün, ağ bağlantısı aktif olduğunda 10 saat kullanım imkanı sunuyor. Saatin spor versiyonu yaklaşık 148 dolara, klasik versiyon ise 162 dolara satılıyor.

Amazfit GTR 2

Saat gelişmiş özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca uygun fiyatına göre oldukça hoş bir tasarıma sahip. Ülkemizde de satışa sunulması beklenen akıllı saatin Huami firmasının ortağı Xiaomi tarafından satılma ihtimali bulunuyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.