Ana sayfa » Mobil » OnePlus Nord saç baş yolduracak hatayla karşı karşıya!!!

OnePlus Nord saç baş yolduracak hatayla karşı karşıya!!!

OnePlus Nord saç baş yolduracak hatayla karşı karşıya!!!

OnePlus’un geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü OnePlus Nord modeli, saç baş yolduracak yazılım hatasıyla karşı karşıya…

Çinli teknoloji devi OnePlus, geçtiğimiz haftalarda üstün özellikli orta sınıf telefonu OnePlus Nord modelini piyasaya sürdü. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu telefon, piyasaya sürüldükten sonra birkaç kez güncelleme aldı. Güncellemeler kamera ile ilgili bir takım yenilikler sunarken, bir yandan da sistem ile ilgili ciddi hataları beraberinde getirdi. OnePlus forumlarında üst sıralarda yer alan konulara göre Nord sahipleri, telefonlarının durduk yere fabrika aylarına döndüğünü bildirdi.

Forum sayfasındaki raporlara göre bazı kullanıcılar, telefonun ceplerindeyken çok fazla ısındığını şikayet ettiler. Dahası, ısındığı için telefonu çıkardıklarında kendi kendine fabrika ayarlarına döndürüldüğünü fark ettiler. Dilerseniz gelin forum sayfalarındaki şikayetlere biraz yakından göz atalım.

”Yeni aldığım OnePlus Nord telefonum, benim talimatım olmadan otomatik olarak fabrika ayarlarına döndürüldü. Ardından birkaç gün sonra aynı sorun  yeniden ortaya çıktı. Lütfen bana yardım et OnePlus!

Sadece bu kadarıyla kalmıyor. Yukarıda şikayetlerini belirten kullanıcı, aynı sorunun daha sonra eşinin kullandığı Nord modelinde de ortaya çıktığını belirtti. Bunun gibi kayda değer birkaç şikayet daha bulunuyor. Örneğin bazı kişilerde, telefonun kilitli moddayken sıfırlandığını bildirdiler.

Şu anda OnePlus yetkilileri bu sorun için seferber olmuş durumda. Ancak forum moderatörlerine göre yakında yeni bir düzeltme güncellemesi sunulacak.

Peki sizlerde aynı problemi yaşıyor musunuz? Yorumlarda belirtiniz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.