Ana sayfa » Mobil » General Mobile GM 20 Pro inceleme – Yerli Malı Yurdun Malı

General Mobile GM 20 Pro inceleme – Yerli Malı Yurdun Malı

General Mobile GM 20 Pro inceleme – Yerli Malı Yurdun Malı

Yerli üreticiler sessiz bir dönemden geçerken General Mobile GM 20 Pro inceleme videosu ile bu sessizliğe çığlık oluyoruz…

Son dönemde yerli üreticilerden ses soluk çıkmıyordu. Yerli üreticilerin en önemlisi General Mobile ise Gm 9 Pro gibi bir modelden sonra pazara ne sunacak oldukça merak ediliyordu. Geçtiğimiz günlerde tanıştığımız General Mobile GM 20 Pro ise tüm bu beklentileri karşıladı. Biz de bugün teknoburada.net olarak sizlerin merakla beklediği General Mobile GM 20 Pro inceleme videosu ile karşınızdayız.

Öncelikle telefonu oldukça beğendiğimizi belirtelim. En merak edilen özelliklerden birisi olan kamera tarafında ise örnek görselleri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu noktada telefonun kamera performansını da kendiniz değerlendirebilmiş olacaksınız. Telefonun incelemesine geçmeden önce General Mobile Ekstra Destek Paketleri adı verilen sistemi de sizlere anlatmak istiyoruz. 3 Farklı seçim ile telefonun garanti süresini uzatabiliyorsunuz.

General Mobile GM 20 Pro

General Mobile GM 20 Pro

  • GM Hep Güvende ile Kazlara karşı telefon garantisi
  • GM Garanti Plus ile Garanti süresi 3 yıl oluyor
  • GM Hep Yeni ile 2 yıl içinde telefonu satın aldığınız fiyattan geri alınıyor.

Telefonda üçlü bir kamera yapısı var ve 48 megapiksel ana kamera ile 108 megapiksel değerine ulaşan fotoğraflar çekilebiliyor. Kamera tarafında bize ne sunuluyor? Bunu da ayrı bir video ile sizlerle paylaşacağız. MediaTek Helio P60 yonga setinden güç alan GM 20 Pro, 6GB RAM gücü ile de oyunculara göz kırpıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve incelemeye geçelim…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.