Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 21, 2020 15:30

Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition satışa sunuldu!

Münih merkezli moda markası ACRONYM iş birliği ile sınırlı sayıda üretilen Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition satışa sunuldu.
Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition satışa sunuldu!

Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi tarafından sınırlı sayıda üretilen Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition satışa sunuldu. Güçlü donanım özellikleri ile oyun severlerin dikkatini çekecek olan diz üstü bilgisayar özel olarak tasarlanan şık görünümü ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor.

Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition özellikleri

Sekiz çekirdekli AMD Ryzen 9 4900HS işlemci ile gelen diz üstü bilgisayarda 3200MHz saat hızına sahip 32GB RAM ve 1TB SSD bulunuyor. 60Hz yenileme hızına sahip 14 inç QHD IPS ekrana sahip bilgisayar 2.560×1.440 piksel çözünürlüğü destekliyor. GeForce RTX 2060 ekran kartı ile birlikte gelen bilgisayar donanım olarak güçlü yapısı ile dikkat çekiyor. Sekiz saate kadar dayanabilen 76 Wh‘lik bir pil ile gelen bilgisayarda Wi-Fi, Bluetooth, HDMI bağlantı noktası, üç adet USB 3.0 bağlantı noktası, bir adet USB 3.1 bağlantı noktası bulunuyor. Bilgisayar güçlü donanım özelliklerine rağmen hafif ve ince bir görünüme sahip; 324.6×222.4×19.9mm boyutlarında ve 1.7kg ağırlığındadır.

Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition

Bilgisayar ilk olarak Çin’de satışa sunuldu. Firma bilgisayarın Çin dışında başka pazarlara gelip gelmeyeceği konusunda bilgi vermedi . Bilgisayar özellikle oyun oynayan kullanıcılar tarafından tercih edilme sebebi olabilir. Güçlü donanımı ile hız ve performans konusunda oldukça başarılı olacağını düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.