Ana sayfa » Mobil » Veeee Redmi Note 9 Pro MIUI 12 Güncellemesi Geliyor!

Veeee Redmi Note 9 Pro MIUI 12 Güncellemesi Geliyor!

Veeee Redmi Note 9 Pro MIUI 12 Güncellemesi Geliyor!

Güncelleme Xiaomi ve alt markası Redmi’nin eski telefonlarına verildi ve müjde geldi. Redmi Note 9 Pro MIUI 12 güncellemesi yakında…

Bu yakınlarda Redmi Note 9 Pro MIUI 12 güncellemesini ilk olarak Hindistan’da alacak. Bu sürüm, Xiaomi’nin Android tabanlı mobil işletim sisteminin en son sürümüdür. Şirket bunu Nisan ayı sonunda duyurdu. O zamandan beri, uygun cihazları haftalık beta ve dünya çapında kararlı yapılarla güncelliyor. Firma, amiral gemisini ve orta sınıf akıllı telefonlarını güncellemeyi bitirdiğinden, şimdi güncellemeyi daha eski ve bütçe telefonlarına yayıyor. Bu nedenle, Mart ayında piyasaya sürülen Note 9 Pro, MIUI 12 güncellemesini daha geç alıyor.

Ağustos ayının başlarında Redmi Note 9, Redmi Note 9 serisinde MIUI 12 güncellemesini alan ilk cihaz oldu. Şimdi, bir ay sonra Xiaomi, Note 9 Pro’yu güncelleme alacak ikinci cihaz olacak. Bununla birlikte, Pro için MIUI 12 güncellemesi V12.0.1.0.QJWINXM yapı numarasıyla geliyor ve 755MB boyutunda (PiunikaWeb aracılığıyla). Şu anda ülkedeki sınırlı kullanıcılara sunuluyor. Önemli bir sorun yoksa, sunum daha fazla kullanıcı için genişletilecektir.

Ayrıca  Redmi Note 9S olarak satılan varyantlar da mevcut. Bu nedenle, bu varyantlar da güncellemeyi önümüzdeki günlerde almaya başlayacaktır.

Google’ın Android 11’i yayınladığını ancak bu telefon için güncellemenin Android 10 ile birlikte geldiğini belirtmek gerekir. Neyse ki, Redmi Note 9 Pro Android’in en son sürümü için uygundur. Ancak Xiaomi şu anda çalıştığı için kullanıma sunma zaman alabilir. Öte yandan yeni çıkacak olan amiral gemisi telefonlara, orta segmentte denenip sorun çıkarmadığı takdirde kararlı beta sürüm verilecektir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.