Ana sayfa » Mobil » Uygun fiyatlı Realme Narzo 20 Pro geliyor; işte ortaya çıkan bilgiler!

Uygun fiyatlı Realme Narzo 20 Pro geliyor; işte ortaya çıkan bilgiler!

Uygun fiyatlı Realme Narzo 20 Pro geliyor; işte ortaya çıkan bilgiler!

Çin merkezli telefon üreticilerinden biri olan Realme, yeni Narzo 20 Pro modeli ile ürün gamını arttırıyor!

Çin’in genç akıllı telefon üreticilerinden biri olan Realme, Narzo serisine yeni modeller kazandırmaya devam ediyor. Son olarak Mayıs ayında Narzo 10 serisini tanıtan üretici, şimdi de Narzo 20 serisiyle, daha doğrusu; Narzo 20 Pro ile karşımıza çıkacak. Peki yeni Realme Narzo 20 Pro neler sunacak? Cihaz hakkında neler biliyoruz? Gelin bunlara kısaca değinelim.

Bugün ortaya çıkan bir reklam ile gündeme gelen Realme Narzo 20 Pro, Hindistan‘ın popüler e-ticaret sitelerinden biri olan Flipkart‘ın Google üzerinden verdiği reklamda gün yüzüne çıktı. Kısa; ancak son derece kilit konularda birtakım bilgiyi karşımıza çıkartan Flipkart, yeni cihazın MediaTek Helio G95‘den güç alacağını da duyurmuş oldu. Bunun dışında 90Hz tarama hızına sahip bir ekranla geleceği öğrenilen Narzo 20 Pro, şarj gücü ve fiyat tarafında da ufak bilgileri bizlere sundu.

Ortaya çıkan reklam sayesinde 65W hızlı şarj desteğine sahip olacağı da açığa çıkan Realme Narzo 20 Pro’nun fiyatı oldukça ideal olacak. Yaklaşık 17,000 rupilik bir fiyat etiketi ile Hindistan’da satışa sunulacak olan model, diğer ülkelerde 230 dolar cıvarında bulunabilecek. Son olarak telefon tasarım tarafında alışılagelmiş Realme dizaynını üzerinde barındıracak; mavi bir renk ve hoş renk geçişleri, her zamanki gibi sol tarafa konumlandırılmış kamera kurulumu ve dahası…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.