Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Nokia 3.4 FCC sertifikasını aldı!!! Çok yakında geliyor iki gözüm!

Nokia 3.4 FCC sertifikasını aldı!!! Çok yakında geliyor iki gözüm!

Nokia 3.4 FCC sertifikasını aldı!!! Çok yakında geliyor iki gözüm!

HMD Global çatısı altında geliştirilen bütçe dostu Nokia 3.4, bazı özellikleriyle FCC sertifika sitesinden geçti.

Bütçe dostu Nokia 3.4 modeli için geri sayım başladı artık. HMD Global tarafından üretilen bu giriş seviyesi cihaz, geçtiğimiz haftalarda render görüntüleriyle sızdırılırken, şimdi de FCC sertifika sitesinin radarına takıldı. TA-1283 model numarası ile FCC‘yi ziyaret eden Nokia 3.4, iddialara göre  22 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek bir basın toplantısında gün yüzüne çıkacak.

Sertifika raporlarına göre cihaz, 4G LTE, 2,4 GHz Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısını destekleyecek. Aynı zamanda NFC özelliğine de sahip olacak.

Nokia-3.4

Nokia 3.4‘ün ekran köşegeni 16 mm‘yi aşıyor; bu nedenle  ekran boyutunun da yaklaşık 6,3 inç olacağı tahmin ediliyor. Sertifika bilgileri bunun dışında bizlere çok fazla bilgi vermiyor. Ancak elimizde olan veriler neredeyse bilmeniz gereken her şeyi açığa çıkarıyor.

sızdırılan özellikler

Daha önce sızan bilgilere göre Nokia 3.4,  720P çözünürlüğe sahip 6.5 inç ekran ile gelecek. Pil olarak 4.000 mAh’lik bir batarya ile donatılacak. Kamera olarak ise tatmin edici sensörlere sahip olacak. Arka tarafta 13 megapiksellik birincil sensör bulunurken, buna bir de 2 ve 5 megapiksellik yardımcı sensörler eşlik edecek.

Orta-alt seviye bir model olarak gelmesi beklenen bu telefon, gücünü Snapdragon 662 yonga setinden alacak. Son olarak da 3GB RAM  ve 10W hızlı şarj ile desteklenecek.

Bakalım HMD Global, 22 Eylül tarihinde gerçekleştireceği toplantıda Nokia 3.4′ü piyasaya sürecek mi? Bekleyip görelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.