Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » realme C17 kanlı canlı karşımızda!!! Bir S20 kokusu da buradan alıyoruz!

realme C17 kanlı canlı karşımızda!!! Bir S20 kokusu da buradan alıyoruz!

realme C17 kanlı canlı karşımızda!!! Bir S20 kokusu da buradan alıyoruz!

realme’nin bir süredir üzerine çalıştığı uygun fiyatlı realme C17 modeli, canlı görüntüsü ile sızdırıldı; İşte tasarımı…

Akıllı telefon pazarının yükselen yıldızlarından realme, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda bir dizi telefon piyasaya süren Çinli üretici, şimdi de uygun fiyatlı realme C17 modeli üzerine çalışmaya başladı. Resmi olarak 21 Eylül tarihinde tanıtılacak olan bu telefon, lansmanın da yaklaşması ile birlikte kanlı canlı fotoğrafları ile görüldü.

Aslında son haftalarda C17 ile ilgili bir takım sızıntılar gündemde yer alıyordu. Örneğin Geekbench testleri ve birkaç sertifika siteleri, cihaz hakkında bilmeniz gereken pek çok özelliği açığa çıkarıyordu. Dilerseniz gelin, önce cihazın gerçek görüntüsüne bir göz atalım; daha sonra ise sızdırılan diğer teknik özelliklerinden de bahsederiz.

realme-C17

Yabancı basında ortaya çıkan görüntülere göre realme C17, arkada dörtlü kuruluma sahip kamera yapılandırması ve bir parmak izi tarayıcı sensör ile gelecek. Tuş kombinasyonu ise cihazın sağ tarafında yer alacak. Dikkat çeken başka bir detay ise kamera kurulumu oldu. realme’nin bu yeni modeli, tıpkı Samsung’un S20 serisinde olduğu gibi dikey bir kamera kurulumu ile gelecek. Bu detayın da gözlerimizden kaçmadığını sizlere belirtmek isteriz.

Daha önce sızan bilgilere göre C17,  6GB RAM + 128GB dahili hafıza ile karşımıza çıkacak. Buna ek olarak  6,5 inç boyutunda ve 90Hz yenileme hızına sahip  HD Plus delikli bir ekrana sahip olacak. İşlemci olarak ise Snapdragon 460 yonga setinden güç alacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.