Ana sayfa » Android » Patent alındı; yuvarlak kasalı ve 3D kavisli ekranlı OPPO akıllı saat geliyor!

Patent alındı; yuvarlak kasalı ve 3D kavisli ekranlı OPPO akıllı saat geliyor!

Patent alındı; yuvarlak kasalı ve 3D kavisli ekranlı OPPO akıllı saat geliyor!

Çinli teknoloji devi OPPO yeni bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Alınan patent yeni saatin 3D kavisli ekrana sahip olacağını gösteriyor!

Bu yılın Mart ayında ilk akıllı saatini piyasaya süren Çinli OPPO, tasarım tarafında yediği linçleri yeni bir akıllı saat ile ortadan kaldıracak. İlk akıllı saatinde kavisli bir ekranı karşımıza çıkartan ve bu açıdan özgün olan; ancak kadran tarafında Apple Watch‘u fazlasıyla andıran OPPO, şimdi de yuvarlak yapılı bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Üstelik bu akıllı saat tamamıyla kavisli olduğundan tasarım tarafında linçlenen OPPO’yu kullanıcıların gözünde üst mertebelere taşıyacağa benziyor.

Yeni alınan bir patent ile ortaya çıkan akıllı saat, şuan için sadece bir ihtimal. Öyle ki üretici alacağı birçok patent ve yapacağı birçok denemenin ardından en doğru akıllı saati piyasaya sürecek. En azından mantıklı olan bu. Bunun dışında az önce de belirttiğimiz gibi yuvarlak kasalı ve 3D kavisli tam ekranlı bir akıllı saat üzerinde çalışan Çinli şirket, saatin sağ tarafında bir buton konumlandıracak.

Bu butonu ise yeşil bir şerit çevreleyecek ve cihazın ana materyali aliminyum olacak. Bunun dışında saat hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadığımızı da belirterek OPPO’nun yeni hamlelerini beklemeye koyulalım. Bakalım Çinli dev akıllı saat pazarına bir yenilik katabilecek mi? Bunu bize zaman gösterecek. Tabi bir de, OPPO…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.