Mobil Eylül 16, 2020 12:04

MediaMarkt Club üyelerine Apple ürünlerinde çılgın indirimler

Bugün MediaMarkt Club üyelerine özel olarak başlayan Apple indirimleri gerçekten kaçırılacak gibi değil. İşte indirimli ürünler...
MediaMarkt Club üyelerine Apple ürünlerinde çılgın indirimler

TeknoBurada ekibi olarak MediaMarkt indirimlerini siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönemde yapılan indirimlerden sonra bugün de Club üyelerine özel olarak Apple ürünlerinde ciddi indirimler başladı.

16 – 18 Eylül tarihlerinde CLUB üyelerine özel seçili ürünlerde sepette %10’a varan indirimlerle Apple Günleri Kampanyası bugün itibariyle başlıyor. Kampanyanın sadece mediamarkt.com.tr adresinde geçerli olacağını da belirtelim. Bu arada 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsiz ama zaten bir Apple ürünü alacaksanız da 100 TL‘den fazla ödeyeceğinizin garantisini verelim. Peki indirimler hangi ürünlerde olacak?

MediaMarkt Club üyelerine Apple indirimleri başladı!

  • Seçili Macbook, iPad, Apple Watch modellerinde sepette %5 indirim,
  • Seçili Airpods ve Beats modellerinde ve aksesuarlarında sepette %10 indirim

Kampanya dahilinde öne çıkan ve dilkkatimizi çeken bazı ürünleri de sizlerle paylaşalım.

Apple MacBook Pro (MWP72TU-A/CORE I5 2.0GHZ/16/512/IHD/13.3/PRO/SILVE)

Birçok kişi gibi bizim de dikkatimizi çeken ürün MacBook Pro oluyor. Çizim ve özellikle fotoğraf video işi ile uğraşıyorsanız bu ürünü gözü kapalı alabilirsiniz. Bizim de ihtiyacımız olan bu ürün kampanya dahilinde 15.199 TL seviyesine geliyor. 13,3 inç ekran boyutu, 2560×1600 piksel gibi 2K çözünürlüğü ile sizi ppi delisi yapacak olan bu ekranı test ettikten sonra emin olun bir daha başka bir ürün kullanamayacaksınız. Intel Core i5 CPU ve Intel Iris Plus Graphics ekran kartı ile zorlu işlerin üstesinden gelebileceksiniz.

Apple Watch Series 3 

Akıllı saatler hayatımızın en önemli parçalarından birisi haline geldi. Birçok kişi bu ürünler sayesinde kalp atışını ve attığı adımı sayarken. Gün içinde telefon kullanma ihtiyacını da ciddi anlamda azaltıyor. Apple‘ın üçüncü seri akıllı saati de bu indirimden faydalanıyor. Bu kampanya dahilinde Apple Watch‘a 1.898 TL‘ye sahip olabileceksiniz.

Apple iPad Wi-Fi modeli (APPLE MW6A2TU/A iPad Wifi S 10.2″ 32 GB)

Uzaktan eğitimin ciddi anlamda önem kazandığı bir dönemde Apple iPad birçok ailenin ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Bundan dolayı da bu üründeki indirim birçok kişi için önemli olabilir. Kampanya dahilinde 10 inç boyutundaki iPad modelinin 3.899 TL seviyelerine geldiğini görüyoruz. Siz de çocuğunuza iyi bir EBA ürünü almak istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın deriz.

Apple AirPods 2. Nesil

Apple ürünleri arasında olmazsa olmazlardan birisi de kim ne derse desin AirPods oluyor. İkinci nesil üründe de bu kampanya sürecinde bir indirim görüyoruz. Kampanyada ürünün fiyatı 1.169 TL seviyelerine geliyor. Yeni tanıtılacak olan iPhone 12 serisinde kulaklık olmayacağını da varsayarsak; kablosuz kulaklıkların ne kadar önemli olduğunu kendiniz de görebilirsiniz.

AirPods 3

Herkesi mediamarkt.com.tr adresine davet ediyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.