realme Eylül 15, 2020 21:00

realme C17 tanıtım tarihi belli oldu! Ne zaman geliyor bu?

Geçtiğimiz günlerde birçok cihaz tanıtan realme şimdi ise realme C17 modelini tanıtacak.
realme C17 tanıtım tarihi belli oldu! Ne zaman geliyor bu?

realme, Temmuz ayında realme C15 modelini tanıttı ve geçen ay realme C12 tanıtıldı. Şimdi şirket, 21 Eylül’de realme C17 modelinin piyasaya sürülmesiyle C serisini daha da genişletmeye hazırlanıyor. Aynı gün realme Narzo 20 serisi de geliyor.

Bu bilgi realme Bangladeş sitesinden yapılan bir duyuru afişi ile elde edildi. Lansman Facebook ve YouTube’da canlı yayınlanacak. Etkinlik Türkiye saati ile 09:00’da başlayacak.

Ek olarak realme C17 90Hz’lik bir ekranı paneli ile geleceği doğrulandı. Yakın zamanda yapılan bir sızıntıdan 6.5″ inç ve HD+ çözünürlüğe sahip bir ekran bizleri karşılayacak. Ayrıca realme tarafından Facebook’ta paylaşılan görüntülerden biri C17‘nin arka tasarımını gözler önüne seriyor ve dörtlü kamera kurulumunu doğruluyor. Arkaya monte edilmiş parmak izi tarayıcı da görüntülerde net bir şekilde görülebilir durumda.

Sızan özelliklerin geri kalanı arasında Snapdragon 460 işlemci, 6GB RAM, 128GB depolama ve 18W şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil yer alıyor.

Fotoğrafçılık kısmına bakacak olursak, delik çentik tasarımlı 8 MP ön kamera ve arka tarafta 13 MP birincil, 8 MP ultra geniş, 2 MP tek renkli ve 2 MP makro birimlerden oluşan dörtlü kamera kurulumu olacak.

realme C17 hakkında bilmediğimiz tek şey artık kaç para olacağı. Lansman etkinliğinde tüm detayları resmi bir şekilde öğrenmiş olacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.