iPhone Eylül 15, 2020 19:02

iPhone 12 bu ay tanıtılmayabilir! Nasıl yani?

iPhone 12 bu ay tanıtılmayabilir! Nasıl yani?

Apple’ın 15 Eylül’deki etkinliğinde iPhone 12 modellerinin tanıtılmayacağı ortaya çıktı. Eee Apple ne tanıtacak o zaman?

Apple‘dan bu yıl beklenti çok büyük. Çünkü çentik 4 yıl sonra küçültülecek ve daha iyi kamera ile daha iyi işlemcili iPhone 12 modelleri gelecek!. 15 Eylül tarihinde online olarak etkinlik düzenleyecek olan Apple‘ın bu etkinlikte yeni iPhone’ları tanıtması bekleniyordu. Ancak bugün gelen bilgilere göre; yeni iPhone’lar için biraz daha beklememiz gerekecek.

iPhone 12 Ekim’e sarkabilir!

Son 3 yıldır teknoloji kırıntıları ile müşterilerini çıldırtan Apple’ın, bu yıl koronavirüsten dolayı üretim hattında sorunlar yaşayacağı söyleniyordu. Görünüşe göre bu söylentiler doğru çıkacak ve ilk defa Eylül’de yeni iPhone tanıtılmayacak. Peki, bu etkinlikte iPhone tanıtılmayacak da ne tanıtılacak?

Apple, bildiğiniz gibi Eylül ayında iPhone’un yanı sıra düzenli olarak yeni Apple Watch modellerini duyuruyor. Bu yılda da Apple Watch Series 6 modeli tanıtılacak. Ayrıca Apple, Çinli rakipleri ile mücadele edebilmek için daha uygun fiyatlı Apple Watch SE modelini tanıtacak. Apple Watch SE modelinin özelliklerinin nasıl olacağına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

iPhone 12

Etkinlikte ayrıca yeni AirPods tanıtılacak. Bu sefer kafa üstüne odaklanacak olan Apple, Studio kalitesinde müzik sunmak için çabalayacak. AirPods Studio modelini 399 dolar gibi afaki bir fiyattan satışa sunacak olan firma, bir de kimsenin kullanmadığı akıllı hoparlör ailesine yeni üye ekleyecek. Yeni HomePod selefi gibi 499 dolar olmayacak. Daha küçük yapıda olacak olan yeni HomePod’un 299 dolar bandında satılması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.