Ana sayfa » Samsung » Samsung Galaxy Tab S6 One UI 2.5 güncellemesi alacak!

Samsung Galaxy Tab S6 One UI 2.5 güncellemesi alacak!

Samsung Galaxy Tab S6 One UI 2.5 güncellemesi alacak!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan One UI’ın yeni sürümü şimdi Samsung Galaxy Tab S6 One UI 2.5 güncellemesi ile yayılmaya devam ediyor!

Samsung Galaxy Tab S6 One UI 2.5 güncellemesi ile Tab S6 kullanıcılarına yeni bir müjde verildi! Samsung, geçtiğimiz hafta Galaxy Note10 ve S10 serisi için One UI 2.5’i piyasaya sürdü. Şimdi Samsung‘un en yeni özel Android görünümüne erişen bir diğer cihaz Galaxy Tab S6 olacak.

One UI 2.5 güncellemesi, Eylül 2020 Android güvenlik yamasıyla birlikte geliyor ve Edge Panel, Voice Recorder, AR Zone, geliştirilmiş Multi-Window ve Wireless DeX özelliklerini beraberinde getirecek. Sonuncu özellik, DeX’i uyumlu TV’lerde kablosuz olarak DeX’i başlatmanıza olanak sağlayacak. DeX teknolojisi cihazınızı bir televizyonda sanki bir bilgisayarmış gibi kullanmanızı sağlıyor. Yani telefonunuzu veya tabletinizi bir bilgisayar kasası olarak düşünebilir, televizyonunuzu da monitör olarak farz edebilirsiniz.

Yeni güncelleme artık kullanıcıların başka bir cihazın zaten bağlı olduğu Wi-Fi ağına şifresiz bir şekilde bağlanabilmesini sağlıyor. Dahası, yönlendiricinin bu özelliği desteklemesi koşuluyla, Wi-Fi bağlantısının kalitesini de arttırabiliyor.

One UI 2.5 güncellemesi şu anda Almanya’da hem Wi-Fi hem de LTE modelleri için yayınlanıyor. Sırasıyla T860XXU3BTI2 ve T865XXU4BTI1 ürün yazılımı sürüm numaralarını kullanıyor.

Güncellemenin Almanya’daki tüm cihazlara bir veya iki hafta içinde ulaşması planlanmakta ancak güncelleme bildirimini bekleyemek istemeyenler, manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncellemeleri menüsüne giderek elle kontrol edebilirler.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.