Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 14, 2020 14:57

OnePlus 8T Pro sızdırıldı, ilk kez canlı olarak göründü

Genellikle üst seviye telefonları ile tanıdığımız OnePlus yeni modeli olan OnePlus 8T Pro ilk defa görüntülendi.
OnePlus 8T Pro sızdırıldı, ilk kez canlı olarak göründü

2013 yılında Çin‘de kurulan Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus genellikle üst segment telefonları ile biliniyor. Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Nord modeli ile orta segmente hitap edecek telefonun satışına başladı. Amiral gemisi telefonları oldukça başarılı olan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus 8T Pro şekillenmeye başladı ve ilk defa fotoğrafı sızdırıldı.

OnePlus 8T Pro

OnePlus 8T Pro özellikleri nasıl olacak

Sızdırılan fotoğrafta ekran neredeyse tüm paneli kaplıyor. Ön kamera için herhangi bir kesik veya delik bulunmadığı görülüyor. Ön kamera muhtemelen ekran altında veya pop-up kamera olması tahmin ediliyor. Telefonda iki adet stereo hoparlör bulunacak. Ses kontrol düğmeleri solda, sağda ise akıllı telefonun farklı modlarını seçmek için güç düğmesi yer alıyor. Snapdragon 865+ yonga seti ile gelmesi beklenen telefonda hızlı şarj desteği olacak. 12GB RAM ve 256GB depolama alanı bulunacak telefonun arkasında dörtlü kamera dizilimi yer alması bekleniyor. 120Hz AMOLED 6,78 inç ekran olması beklenen telefonda ekran altı parmak izi okuyucu yer alacak. Android 11 yüklü olarak gelecek telefon 5G desteği olacak.

OnePlus 8T Pro

Ülkemizde de bir süre önce satılmaya başlanan OnePlus özellikle amiral gemisi telefonlar ile dikkat çekmeyi başardı. Yeni çıkardığı orta segment telefonlar ile pazarda daha fazla yer edinmeye çalışan OnePlus bakalım başarılı olabilek mi?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.