Ana sayfa » POCO » POCO X3 satış rekoruna gidebilir! Bu rakamlar ne böyle?

POCO X3 satış rekoruna gidebilir! Bu rakamlar ne böyle?

POCO X3 satış rekoruna gidebilir! Bu rakamlar ne böyle?

POCO X3 modeli duyurulduğundan sadece 3 gün içerisinde sevkiyat rakamlarında oldukça yüksek sayılara ulaştı. Satış rekoru gelebilir!

POCO X3 resmi olarak 7 Eylül’de tanıtıldı ve ertesi gün telefon AliExpress’te anında satışa çıktı. POCO X3 NFC‘nin satışların başlamasından bu yana geçtiğimiz üç gün içinde 100.000’den fazla satış birimi elde ettiğini duyurdu.

Bir hatırlatma olması için POCO X3 NFC, 120 Hz yenileme hızına ve 240 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,67 inç FHD+ Nokta Ekrana sahip. 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızı, piyasadaki çoğu amiral gemisinden daha üstün, inanılmaz derecede pürüzsüz ve duyarlı bir deneyim yaratıyor.

Telefon, 6GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 732G işlemciden güç alan ilk model olacak. Ayrıca 64GB ve 128GB depolama seçenekleri de var. Cihaz, ekran altına entegre edilmek yerine güç düğmesi ile entegre, yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip.

Modeller yalnızca 229$’a listelenen 6GB RAM / 64GB seçeneği ile AliExpress’te hala mevcut. Aynı RAM’e sahip ancak 128 dahili depolamaya sahip en üst model 269 dolardan satılıyor. Telefonun Kobalt Mavi ve Gölge Gri renk seçenekleri mevcut.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.