Mobil Eylül 12, 2020 14:00

Blackview BV9900E göründü, -30 derecede çalışacak kadar sağlam!

Özellikle ürettiği ultra sağlam modellerle bilinen akıllı telefon üreticisi yeni modelini duyurdu; Blackview BV9900E tank gibi telefon!
Blackview BV9900E göründü, -30 derecede çalışacak kadar sağlam!

Sağlam akıllı telefonlar üreten Blackview firması her koşulda çalışmaya dayanıklı olarak tasarladığı yeni ürünü görücüye çıktı. Özellikle zorlu ortamlarda ve çalışma koşulları ağır olan kullanıcılar tarafından tercih edilme sebebi olan ürünler suya, düşmeye ve darbelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Blackview BV9900E özellikleri ile orta segmente hitap edecek şekilde üretildi. Telefonla ilgili yazımızın sonunda tanıtım ve dayanıklılık videoları yer alıyor.

Blackview BV9900E özellikleri nasıl olacak

Firma tarafından telefonda kullanılan yonga seti açıklanmasa da MediaTek’in Helio P90 ile gelmesi bekleniyor. Su geçirmezlik ve toz geçirmezlik için üst düzey IP68, IP69K ve MIL-STD-810G askeri standartlarını geçmiştir. Telefon -30 derecede bile çalışabilir. Telefon Gorilla Glass 5  ile sağlam düşme direnci ve çizilmeye karşı dirençli bir şekilde tasarlandı ve darbelere dayanıklı sıvı silikon kasa ile dizayn edildi. Telefonda 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı olacak. Ayrıca micro SD kart ile hafızayı genişletmek mümkün. Cihaz 4.380 mAh bir bataryaya sahip.

Blackview BV9900E

Özellikle ağır çalışma koşullarında çalışanlar, şantiye çalışanları ve acil durum müdahale ekipleri tarafından tercih edilen telefon dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Günümüzde orta segmentte bulunan bütün özelliklerin hepsi telefonda mevcut ve sağlam yapısı ile dikkat çekiyor. Fiyat konusunda firmadan henüz bir açıklama yapılmadı; telefonun yıl sonuna kadar satışa çıkmasını bekliyoruz.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.