Ana sayfa » Mobil » Apple 15 Eylül tarihinde iPhone mayfone tanıtmayacak! Dağılabilirsiniz

Apple 15 Eylül tarihinde iPhone mayfone tanıtmayacak! Dağılabilirsiniz

Apple 15 Eylül tarihinde iPhone mayfone tanıtmayacak! Dağılabilirsiniz

Bugün gelen haberlere göre Apple 15 Eylül tarihinde yeni nesil iPhone 12 ailesi yerine bakın hangi ürünleri bizlere sunacak? Hayaller kırık.

Apple geçtiğimiz günlerde bir duyuru ile 15 Eylül tarihinde bir lansman yapacağını duyurdu. Takdir edersiniz ki biz teknoloji basını da heyecanla bu etkinliğin iPhone 12 tanıtımı olacağını sizlerle paylaştık. Bugün gelen bilgilere göreyse böyle bir durum söz konusu değil. Zira Apple 15 Eylül tarihinde iPhone 12 yerine başka ürünlerin tanıtımı gerçekleştirecek.

Apple 15 Eylül etkinliğinde ne tanıtacak?

Bugün gelen bilgilere göre Apple’ın iPhone 12 tanıtımı Ekim ayının ilk haftasına kalacak. 15 Eylül’de ise Apple;

  • Apple Watch Series 6
  • Apple Watch SE
  • iPad Air 4
  • iPad 8
  • AirPods Studio kulaklığını tanıtacak.

Bu ürünlerin tanıtımı sonrasında Ekim ayının başında ise yeni bir lansman ile iPhone 12 ailesi karşımıza çıkacak. Bununla birlikte Apple’ın 15  Ekim ve 16 Ekim tarihlerinde de yeni nesil iPhone’ları satışa sunması bekleniyor.

Peki Apple neden iPhone 12 tanıtımı yapmıyor?

Öncelikle yaşanan pandemi sonrasında üreticilerin ciddi anlamda tedarikçi sorunu yaşadığını biliyoruz. Bu noktada ekran ve CPU üretimi tarafında da Apple’ın sorun yaşadığı farklı farklı kaynaklar tarafından dile getirildi. Bununla birlikte Apple’ın iPhone 12 ailesinin hepsini aynı anda satışa sunması ile ilgili de bir isteği var. Bugün iPhone 12 Pro ve Pro Max modellerinin hazır olduğu söylenirken iPhone 12 için biraz daha zaman olduğu belirtiliyordu. İşte bu bir aylık sürecin Apple’a zaman kazandıracağı da ortadaki gerçeklerden birisi…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.