Ana sayfa » Akıllı Saat » Vivo Watch sızdırıldı, Apple Watch’un rakibi olmaya geliyor!

Vivo Watch sızdırıldı, Apple Watch’un rakibi olmaya geliyor!

Vivo Watch sızdırıldı, Apple Watch’un rakibi olmaya geliyor!

Çin merkezli elektronik şirketi Vivo’nun yeni saati tanıtılmadan önce sızdırıldı; Vivo Watch görünen ilk fotoğrafı ile karşımızda.

Ülkemizde de kısa süre bir süre önce satışa sunulan Vivo‘nun ürünleri beğeni toplamış durumda. Yakın zamanda akıllı saatini tanıtmaya hazırlanan firmanın ürünü sızdırıldı. İlk fotoğrafı görünen Vivo Watch oldukça şık bir tasarıma sahip.

Vivo Watch ne zaman satışa çıkacak, özellikleri nasıl olacak

Akıllı saat pazarında Apple Watch, Xiaomi gibi firmaların ürünleri oldukça talep gören markalar. Ancak Xiaomi‘nin yakın zamanda tanıttığı akıllı saatten beklentileri karşılayamadığı biliniyor. Vivo bu durumdan faydalanarak yeni akıllı saatini Çin dışında özellikle Avrupa piyasasına satışa çıkartacaktır. İki boyutta satışa sunulması beklenen akıllı saat 42 ve 46 mm olacak. Ayrıca cihaz deri ve silikon kayışlarla donatılacaktır. Şarj konusunda iyi bir batarya ile gelmesi beklenen akıllı saatin 18 güne kadar kesintisiz kullanım sunması bekleniyor. Mocha, Mixia, Shadow ve Fengshang dahil olmak üzere dört renkte satışa sunulacak. Cihazın üzerinde NFC modülü, bir kalp atış hızı sensörü, bir kan oksijen doygunluk sensörü ve modern akıllı saatlerde bulunan diğer standart özelliklerle sahip olması bekleniyor. 150 dolar civarında satılması beklenen akıllı saatin 2020 yılı bitmeden satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Vivo Watch

2015 yılının ilk çeyreğinde %2,7’lik küresel pazar payı ile en büyük 10 akıllı telefon üreticisinden biri haline gelen Vivo‘nun gelişimi devam ediyor. Kısa bir süre içinde satışa sunulması beklenen akıllı saatin iyi bir satış grafiği yakalayacağını düşünüyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.