Ana sayfa » Samsung » Samsung Galaxy A51 indirim müjdesi! Fiyatlar düşebilir ama…

Samsung Galaxy A51 indirim müjdesi! Fiyatlar düşebilir ama…

Samsung Galaxy A51 indirim müjdesi! Fiyatlar düşebilir ama…

Teknoloji devi güzel bir adım atmayı planlıyor. Samsung Galaxy A51 indirim müjdesini çok yakında alabilir! Üstelik tek model de A51 olmayabilir!

Samsung, bu yılın başlarında Hindistan’da Galaxy A51 ve Galaxy A71 modellerini piyasaya sürdü. Cep telefonlarında GST (Mal ve Hizmet Vergisi) zammı nedeniyle bu akıllı telefonların fiyatı Nisan ayında artırıldı. Ancak şimdilerde ise yaklaşık beş ay sonra 30$ kadar kalıcı bir fiyat indirimi gündemde.

Galaxy A51, piyasaya çıktığından beri dünya çapında en çok satan akıllı telefonlardan biridir. Hindistan gibi ülkelerde kendi fiyat segmentindeki diğer markaların cihazlarına göre soluk kalsa da yine de marka kimliği yardımıyla rekabete ayak uydurmayı başarıyor.

Bu telefon Ocak ayında Hindistan’da tek bir 6GB + 128GB depolama yapılandırmasında 23.999INR fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. Nisan ayında bu miktar 25.250 INR’ye çıkarıldı. Ardından, Mayıs ayında şirket, 27,999INR karşılığında 8 GB + 128 GB yapılandırmaya sahip yeni bir cihaz depolama varyantını piyasaya sürdü.

Şimdi, temel varyantın fiyatı 23,999INR olan eski fiyatına 1,250INR indirim alarak geri döndü. Öte yandan, daha yüksek varyant artık 2,000INR indirim alarak 25,999INR fiyatında satılıyor. Bu sayede Samsung Galaxy A51 indirim müjdesini almış oldu.

Benzer şekilde, Güney Koreli teknoloji devi Galaxy A71‘i Şubat ayında Hindistan’da 29.999 INR’ye piyasaya sürdü. Önceki cihazdan farklı olarak, bu telefon yalnızca 8GB + 128GB modelinde mevcut. Nisan ayında fiyatı 31.999 INR’ye yükseltildi. Ancak, fiyat etiketi 30.999 INR’ye (1.000INR indirim) düşürüldü ve bu fiyat hala lansman fiyatının üzerinde.

Hindistan’daki bu iki Samsung telefonun kalıcı fiyat indirimi, Galaxy M51‘in piyasaya sürülmesinden sonra geldi. Bu fiyat indirimlerinin ülkemize de yansıyıp yansımayacağı belli değil, umarız yansır.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.