Mobil Eylül 11, 2020 12:30

OnePlus WOTCH göründü! Abi o Watch olmasın sakın???

Bugün bir anda OnePlus WOTCH adındaki yeni nesil akıllı saatin ilk görseli paylaşıldı. Watch diye yazılmıyor muydu o?
OnePlus WOTCH göründü! Abi o Watch olmasın sakın???

Akıllı telefon pazarında son dönemde büyük bir eleştiri alan OnePlus yeni nesil bir akıllı saat ile karşımıza çıkmaya hazırlandığını resmen duyurdu. Akıllı saat pazarı çok zor bir pazar ve bu pazarda iki oyuncu var ki; oldukça başarılı. Bunlardan birisi Apple. Zira Apple tüm iPhone kullanıcılarını Apple Watch‘a esir etmiş bir üretici. iPhone sahibi olup da Apple Watch haricinde saat kullanan biri gördünüz mü? Bunun sebebi Apple Watch hayranlığı değil; başka saatlerin iyi bir şekilde çalışmaması. Bir diğer üretici ise OPPO. Yeni nesil OPPO Watch, tasarımı ile seviyeyi başka bir noktaya taşıyor. Şimdi de sıra OnePlus‘da. Zira bir süredir OnePlus‘ın da saat yapma ile ilgili girişmleri olduğunu sizlerle paylaşıyorduk. Az önce Çinli üretici OnePlus WOTCH yazan bir görsel paylaştı.

Burada Watch kelimesinin W”O”tch olarak yazıldığını görüyoruz. Bu da bize OnePlus‘ın dairesel bir saat üzerinde çalıştığını çağrıştırdı. Çinli medya OnePlus‘ın aynen OPPO Watch tasarımında bir saat pazara sunacağını söylüyordu ama görünen öyle olmayacak. Yeni nesil saat ile ilgili başka bir bilgi şimdilik bulunmuyor ama saat pazarına OnePlus‘ın da girmesini oldukça önemli görüyoruz.

Kısa süre içinde OnePlus Türkiye pazarına da giriş yapacak. Giriş yaptı dense de aslında böyle bir giriş olmadığını da resmi kaynaklarda öğrenmiş bulunuyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.