Ana sayfa » POCO » POCO F1 Miui 12 güncellemesi müjdesi! Geliyor gelmekte olan!

POCO F1 Miui 12 güncellemesi müjdesi! Geliyor gelmekte olan!

POCO F1 Miui 12 güncellemesi müjdesi! Geliyor gelmekte olan!

Geçen yılın en gözde cihazlarından POCOPHONE F1 ve POCO F1 Miui 12 güncellemesi alacak! POCO kullanıcılarına müjde!

POCOPHONE F1 ve POCO F1 son yılların en popüler akıllı telefonlarından birisi konumundalar. 2018’de Android Oreo tabanlı MIUI 9 ile piyasaya sürülmüşlerdi. Daha sonra MIUI 10 ve MIUI 11 güncellemelerini bu cihazlar almayı başardı. MIUI tabanındaki Android sürümü Android Pie ve ardından Android 10‘a da güncellendi. Şimdi ise POCO F1 Miui 12 güncellemesi almaya başladı.

MIUI 12 Xiaomi’nin mobil yazılımının en son sürümü konumda. Şirket Miui 12’yi Nisan ayında duyurmuştu ve o tarihten itibaren dünya çapında çok sayıda uygun telefonda beta ve kararlı beta sürümleri halihazırda yayınlıyor.

POCO F1 iki yıllık bir cihaz olduğu için güncellemesi diğer modellere göre bir miktar geç gelecek gibi duruyor. MIUI derleme yapıları bu telefon için iki çeşitte mevcut durumda; Global ve Rusya. Şu anda MIUI 12 güncellemesi yalnızca V12.0.1.0.QEJMIXM yapı numaralı sürümde kullanılabilir durumda. Xiaomi, bu güncellemenin ikinci varyantını henüz kullanıcılarına sunmadı.

Güncelleme şu anda sadece küresel olarak rastgele seçilen kullanıcılara dağıtılmakta. Erken erişime sahip bu kişilerin herhangi bir sorunla karşılaşmadığı görüldüğünde önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcıya sunulmaya başlayacaktır.

Android 11 sürümüne uygun olmadığı için MIUI 12‘nin POCO F1 için son büyük güncelleme olabileceğini belirtmekte fayda var. Ancak yine de, POCO F2 olarak adlandırılan halefi olacak yeni modeli piyasada henüz görmedik.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.