Ana sayfa » Mobil » OPPO Watch kutu açılışı! O kadar güzelsin ki…

OPPO Watch kutu açılışı! O kadar güzelsin ki…

OPPO Watch kutu açılışı! O kadar güzelsin ki…

Akıllı telefon pazarında yerini sağlamlaştıran ve gözünü yükseklere çeviren OPPO’nun yeni nesil akıllı saati OPPO Watch kutu açılışı ile sizlerleyiz

Giyilebilir ürünler pazarına OPPO geç girmiş gibi görünse de aslında tam olarak öyle değil. Zira OPPO 2014 yılında akıllı bilekliği ile bu pazarda kendine yer aradı ama o dönemdeki globalleşme sorunlarından dolayı istediği kadar kişiye ulaşamadı. Hatta bugün Çin pazarında satılan OPPO Watch‘larda kullanılan ColorOS Wear işletim sisteminin ilk adımları da o zaman atılmıştı. Bugün ise OPPO yenin esil akıllı saati OPPO Watch ile karşımızda. 6 Mart tarihinde tanıtılan ve o günden beri tasarımına aşık olduğumuz OPPO Watch kutu açılışını nihayet gerçekleştiriyoruz.

Şunu çok net söylemek lazım. İlk bakıldığında saat Apple Watch‘a benziyor ama detaylarına  baktığınızda birçok farklılık göze çarpıyor. Öncelikle bu üründe edge ekran var. Bu bir akıllı saatte ilk kez deneniyor ve söylenene göre de bu boyutta bir edge ekran ilk kez deneniyor. Yanda iki tuş var. Bunlardan birisi ile antrenman menüsüne diğeri ile de ana menüye ulaşıyoruz.

Son yıllarda gördüğümüz en güzel akıllı saat olan OPPO Watch kullanıcılarına mükemmel bir tasarım sunuyor. En güzel özelliklerinden birisi de saatin duvar kağıdını kıyafetinize göre dizayn edebiliyor olmanız. Android Wear işletim sistemi kullanan OPPO Watch kutu içeriği ile bize ne sunuyor? Gelin yakından bakalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.