Ana sayfa » iPhone » iPhone 12 fiyatı ile üzecek! Bizi daha çok üzecek

iPhone 12 fiyatı ile üzecek! Bizi daha çok üzecek

iPhone 12 fiyatı ile üzecek! Bizi daha çok üzecek

Apple, iPhone 12 tanıtım tarihini nihayet resmiyete kavuşturdu. Fiyatıyla cep yakacak olan şarj adaptörsüz iPhone’lar için geri sayım başladı.

Teknoloji dünyasında Eylül ayı geldi mi herkes nefesini tutar ve Apple’ın yeni iPhone‘larına odaklanır. Bu yıl koronavirüsten dolayı erteleme yiyeceği düşünülen parmak kadar çentikli, şarj adaptörsüz ve kulaklıksız iPhone 12 için bugün müjdeli haber geldi. Apple resmi olarak iPhone 12‘leri ne zaman tanıtacağını açıkladı.

iPhone 12 15 Eylül’de 10.000 TL fiyatı ile bizlerle!

Teknolojiyi 1-2 yıl geriden takip eden Apple, iPhone 12’leri 15 Eylül 2020 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Online olarak düzenlenecek olan bu etkinlikte Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak. Şimdilik sadece Apple.com sitesi üzerinden izleneceği belirtilen etkinliğin, YouTube üzerinden de yayınlanması bekleniyor.

Apple bu etkinlikte tam 4 farklı iPhone modeli tanıtacak. Bu modellerin tamamında dünyanın en hızlı işlemcisi olan Apple A14 yonga seti yer alacak. Fiyat konusunda iPhone 11 ile aynı fiyatı izleyecek olan Apple, Türkiye’ye özel muhteşem bir fiyatlandırma yapacak. O zaman gelin şu güncel fiyat listesi hakkındaki tahminlerimizi paylaşalım.

Şimdi Apple, tam 4 farklı model sunacak. Bu modellerden giriş modelinin 6.999 TL, 6.1 inçlik düz modelin 7.699 TL, Pro modelin 12.499 TL ve Pro Max Modelin ise 14.299 TL‘den başlayan fiyatlara sahip olacağını düşünüyoruz.

iPhone 12

Amerikalı ve Avrupalı iPhone 11 parasına iPhone 12’leri alabilecekken Apple Türkiye bizde 500 TL ila 1500 TL arasında fiyat “güncellemesi” yapacak. Dünyanın en pahalı iPhone’unu Türkiye’de satacak olan Apple, bu modellerin tamamında şarj adaptörü ve 3.5mm Lightning kulaklığa yer vermeyecek.

Apple ayrıca bu etkinlikte işlemcisi güncellenmiş olan Apple Watch Series 6 ve AirTag ürünlerini de tanıtacak. AirTag ürünleri sayesinde çantanıza yerleştireceğiniz bir aparat ile çantanızın yerini anbean takip edebileceksiniz. Nasıl ama muazzam bir olay değil mi? Hem de bunu muhtemelen 100 dolar ve üzeri vererek yapacaksınız!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.