Mobil Eylül 10, 2020 16:00

Gionee M12 Pro! iPhone 12 görünümlü telefon tanıtıldı

15 Eylül'de tanıtılması beklenen iPhone 12'nin ana kamera tasarımına benzeyen yeni bir model tanıtıldı; karşınızda Gionee M12 Pro
Gionee M12 Pro! iPhone 12 görünümlü telefon tanıtıldı

Çinli üreticiler 15 Eylül‘de iPhone 12‘nin tanıtılmasından hemen önce benzer kamera tasarımına sahip yeni telefonlar sunmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Gionee M12 Pro oldu. Özellikleri ile orta segmente hitap edecek telefon arka kamera tasarımı ile dikkat çekiyor.

Gionee M12 Pro iPhone 12 ana kamera tasarımı ile birlikte geliyor

720 x 1520 piksel çözünürlüğe sahip 6,2 inç ekran bulunuyor. Ekranda ön kamera için bir gözyaşı damlası vardır ve ön panel alanının %90,3‘ünü kaplar. MediaTek Helio P60 yonga seti kullanılan telefonda 6GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunuyor. Mikro SD kart ile hafızayı genişletmek mümkün. Görünüm olarak arkada dört kamera izlenimi veren telefonda üç arka kamera yer alıyor. Dördüncü kamera deliği ise tamamen dekoratif amaçlı kullanılmış. Ana görüntü sensörünün çözünürlüğü 16 megapiksel, ön kamera ise 13 megapiksel. Telefonun ekranına gömülü şekilde parmak izi sensörü yer alıyor. Pil kapasitesi olarak 4.000 mAh bir batarya yer alıyor. Ayrıca 3,5 mm jak ve iki stereo hoparlör yer alıyor. Telefonun mavi ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Gionee M12 Pro

Bir çok kullanıcının merakla beklediği iPhone 12 tanıtımına sayılı günler kaldı. Çinli üreticilerin görsel olarak iPhone 12‘ye benzen akıllı telefon üretmeleri kullanıcı tarafından memnun karşılanacak mı bekleyip göreceğiz. Firma tarafından telefonun satış fiyatı 102 dolar olarak açıklandı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.