Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » OPPO Watch Türkiye fiyatı belli oldu! Tahminimizden daha iyi

OPPO Watch Türkiye fiyatı belli oldu! Tahminimizden daha iyi

OPPO Watch Türkiye fiyatı belli oldu! Tahminimizden daha iyi

Çinli teknoloji devi OPPO, geçtiğimiz ay tanıttığı “OPPO Watch” modelinin Türkiye fiyatını açıkladı! İşte OPPO Watch Türkiye fiyatı!

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve şirketin ilk akıllı saati olması sebebiyle dikkat çeken OPPO Watch, bir süredir yapılan iddiaların sonunda Türkiye fiyatı ile karşımıza çıktı. İki farklı sürüm ile birlikte tanıtılan akıllı saati Asya pazarına çoktan satışa sunmuş olan şirket;

  • 41mm olan sürüme 200 dolar ve
  • 46mm olan sürüme 267 dolarlık fiyat biçmişti.

Hali hazırda ülkemizde satılan akıllı saatlerin 3.699 TL (Apple Watch Series 5) ile 2.299 TbL (Samsung Galaxy Watch 3) arasında satılıyor olmasıyla fiyat tarafında daha cezbedici olması gereken OPPO Watch, tahminlerimizden daha iyi bir Türkiye fiyatı ile geldi. Saatin 41mm‘lik versiyonu 1.799 TL olurken, 46mm‘lik versiyonu 2.299 TL‘ye satışa sunuldu. Bu da OPPO’nun bizim tahminlerimizden çok daha başarılı bir fiyat politikası uyguladığını gösterdi (Bizim tahminimiz 41mm OPPO Watch için 1.850 TL, 46mm OPPO Watch için ise 2.499 TL idi.).

OPPO Watch Özellikleri

İşletim sistemi olarak Wear OS kullanan saat iki taraftan kavisli yani edge AMOLED ekran ile geliyor. Bu tasarımı ile akıllı saat pazarında bir ilki başaran OPPO Watch muhteşem bir görünüme sahip. Ekran 1.91 inç boyutunda 402x476p çözünürlüğü ve 326 PPI piksel yoğunluğu ile ekranda olan her şeyi net bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Alüminyum alaşımlı çerçeve ile üretilen akıllı saat siyah ve altın renk seçenekleri ile geliyor. Değiştirilebilir kayış özelliği ile saatinize farklı bir görünüm katabilirsiniz.

Tam şarj ile 36 saat; güç tasarruf modu ile de 21 güne kadar kesintisiz kullanım sunuyor, VOOC Hızlı Şarj özelliği ile 75 dakikada %100 şarjı dolmuş oluyor. Bu da akıllı saat pazarında bir ilk.

OPPO akıllı telefonlarda kullanılan ColorOS arayüzünü bu üründe de görmek mümkün. Bununla birlikte Google Play’den bir çok uygulama ve hizmet saatinize yükleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı kalp atış hızı ve uyku izleme gibi birçok özelliği barındıran OPPO Watch‘ın gelen bildirimleri görme, mesajları yanıtlama ve arama yapma / yanıtlama gibi pek çok kullanışlı uygulamalar hayatı kolaylaştırıyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.