Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 9, 2020 11:30

MediaMarkt TikTok uygulamasına hızlı bir giriş yaptı!

Dünyanın en büyük perakendecilerinden birisi olan MediaMarkt TikTok uygulamasına giriş yaptı. Haydi gençler bir el atalım. Takibe takip!
MediaMarkt TikTok uygulamasına hızlı bir giriş yaptı!

Sosyal medya hayatımızın her anında yanında. Son dönemin en popüler uygulaması ise TikTok. Bugünlerde Amerika ile başı dertte olan bu uygulamanın satılacağı ile ilgili söylentiler ortada dolaşırken milyonlarca kullanıcısı olan TikTok bugün yeni bir üye daha kazandı. Dünyanın en büyük perakendecisi olan MediaMarkt TikTok uygulamasında yerini aldı.

Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter ve Facebook’un ardından sosyal medyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulamalarından TikTok’a mediamarkt_tr kullanıcı adı ile giriş yapan MediaMarkt Türkiye hesabını takip etmenizi öneriyoruz.

MediaMarkt TikTok ilk challenge: Okula Dönüş Dansı

MediaMarkt Türkiye, henüz katıldığı TikTok’taki ilk “challenge”ını ise okula dönüş döneminde bulunan öğrencilerle gerçekleştirdi. Toplamda 18 milyonu aşkın takipçi kitlesi bulunan Cemre Solmaz, denizbody, semihvarolunuz ve Burak Güngör gibi güçlü TikTok fenomenleriyle challenge başlatan MediaMarkt Türkiye, takipçilerinden MediaMarkt reklam müziği eşliğinde, #okuladönüşdansı etiketiyle dans figürlerini paylaşmaya davet etti.

MediaMarkt sosyal medyada hediye dağıtmaya devam ediyor

Özellikle YouTube’da güçlü ve aktif bir şekilde boy gösteren, geniş ve deneyimli kadrosuyla 500’den fazla ürün inceleme videosuna sahip olan MediaMarkt Türkiye, buna ek olarak bu platformda takipçilerine kampanyaları hakkında bilgilendirmeler sunuyor, reklam filmlerini yayınlıyor ve son gelişmeleri de paylaşıyor. Instagram hesabında da benzer paylaşımlarının yanı sıra yarışmalar düzenleyen ve takipçilerine keyifli içerikler sunan MediaMarkt Türkiye, aynı şekilde Facebook ve Twitter’da da faaliyet gösteriyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.