Ana sayfa » Vivo » vivo V20 kanlı canlı görüntülendi! Yine başka modeli andırıyor sanki ama…

vivo V20 kanlı canlı görüntülendi! Yine başka modeli andırıyor sanki ama…

vivo V20 kanlı canlı görüntülendi! Yine başka modeli andırıyor sanki ama…

Yeni tanıtılacak olan vivo V20 görüntüleri sızdırıldı! Sızdırılan görüntüler daha önceden de aşina olduğumuz bir modeli çağrıştırıyor!

Çinli akıllı telefon üreticisi vivo, son birkaç çeyrek dönem boyunca Hindistan’da Samsung ile başa baş gitmeyi başardı. Her iki şirket de ara sıra yeni cihazlar piyasaya sürüyor. Samsung‘un sunduğu cihazların çoğu ya bütçe ya da premium modeller. Öte yandan, vivo‘nun cihazları çoğunlukla orta düzey cihazlar olarak gözüküyor. Şimdi, vivo v20 adı verilen yeni bir orta sınıf akıllı telefonun, yakında piyasaya çıkacağını düşündüren görüntülerinin sızıntısı yapıldı.

Dün 91Mobiles, vivo‘nun Ekim ayında Hindistan’da V20 serisini piyasaya süreceğini bildirdi. Bu yeni seri V20, V20 Pro ve V20 SE olmak üzere üç cihazdan oluşacak. Bugün MySmartPrice, vanilya adındaki renkte olan versiyonlu V20‘nin görüntülerini paylaştı.

Görüntülere göre vivo V20, vivo X50 Pro ile benzer bir arka tasarıma sahip olacak. Ancak arka tarafta dörtlü kamera yerine periskop lensi olmayan üçlü kamera kurulumuyla gelecek.

Görüntüler telefonu gri ve gradyan olmak üzere iki renkte sergiliyor. Bir reklam afişi ön taraftaki iki kameradan birinin 44 megapiksel olduğunu iddia etmiş. Ancak şu anda telefonun diğer kameraları ve içindeki teknik özellikler ile ilgili detaylar bir muamma.

Önceki bir sızıntıya göre serideki bir diğer telefon olan vivo V20 SE, 8GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 665 tarafından desteklenecek. Ayrıca 33W hızlı şarj ile geleceği söyleniyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.