Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 8, 2020 9:00

MSI Summit serisi bilgisayarlarını iş dünyası için satışa çıkartıyor.

Özellikle yüksek performanslı bilgisayarları ile tanıdığımız şirket iş dünyası için hazırladığı yeni bilgisayarlarını tanıttı; MSI Summit serisi karşınızda.
MSI Summit serisi bilgisayarlarını iş dünyası için satışa çıkartıyor.

Şirket tarihinde ilk defa sanal zirve gerçekleştirdi ve MSI Summit serisinin tanıtımını yaptı. Özellikle iş dünyasına hitap edecek bilgisayarlar donanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına aldı; bu nedenle evden çalışma trendi ile dizüstü bilgisayarlara olan talep artmış durumda. MSI bu amaçla iş dünyasındaki ihtiyaçları fazlası ile karşılayabilecek yeni serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yazımızın sonunda etkinliğin videosunu izleyebilirsiniz.

MSI Summit serisi özellikleri nasıl olacak

Şirketten yapılan açıklamaya göre bilgisayarlarda 11. nesil Intel işlemci kullanılacak. Summit B ve Summit E olmak üzere iki farklı model olacak. Summit B serisi özellikle güçlü bataryası ile dikkat çekiyor ve uzun süre kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Summit E serisi ise yüksek grafik desteğine sahip ve Windows Hello yüz tanıma sistemini destekleyen kızılötesi kamera ile geliyor. İki seride de çoklu dokunmatik desteği sunan ekran, gürültü engelleme gibi bir çok özellik bulunacak. Ayrıca cihazlar, alüminyum kasaları ile beraber askeri dayanıklılık sertifikasına da sahip.

MSI Summit

Etkinlikte, Summit serisinin dışında Prestige ve Modern isimli seriler de tanıtıldı. Şirket etkinliğin sonunda ise bir sürprize imza attı; Summit E13 Flip modelini duyurdu. 360 derece katlanabilir ekranı ile istenildiğinde tablet istenildiğinde laptop olarak kullanılacak bilgisayarını tanıttı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.