Ana sayfa » Apple » iPhone 12 tanıtım tarihi belli oldu! Sonunda be Apple!

iPhone 12 tanıtım tarihi belli oldu! Sonunda be Apple!

iPhone 12 tanıtım tarihi belli oldu! Sonunda be Apple!

Sonunda Apple’ın en yeni cihaz serisi olacak olan iPhone 12 tanıtım tarihi belli oldu! Gecikme söylentileri arasında bir sürpriz!

Bugüne kadar yeni Apple ürünlerinin lansman tarihleriyle ilgili olarak çok sayıda sızıntı oldu. Hatta Apple’ın bugün, özellikle yeni Apple Watch Series ve yeni iPad gibi ürünleri duyuracağına dair haberler vardı, ancak bunlar olmadı. Bu olay yerine bugün Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, iPhone 12 tanıtım tarihi için bir duyuru yaptı!

Apple bugünden tam olarak bir hafta sonra, 15 Eylül saat 10:00 PDT’de (Türkiye saati ile 20:00) sanal bir etkinlik yapacağını duyurdu. Neyin açıklanacağına dair şimdiden spekülasyonlar var. Pek çok insan iPhone 12 tanıtım tarihi olduğunu söylemekte ancak gerçekleşmez ise hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Bloomberg için yazan Mark Gurman’a göre Apple aslında yeni telefonlarını değil, yeni Apple akıllı saatini duyurabilir. Mark Gurman bir gönderisinde, medyaya gönderilen davetin iPhone 12 serisine değil, bir akıllı saate işaret eden “Time Flies” sloganı yazdığını söyledi.

Apple Watch Series 6 saatini ve ayrıca Apple Watch SE olarak anılan bir bütçe saatini duyurması bekleniyor. Her iki saatin birlikte duyurulacağına dair resmileşen bir açıklama yok.

Bu lansman Apple’ın bu yılki ikinci sanal etkinliği olacak. Haziran ayında başarıyla gerçekleştirdikleri yeni işletim sistemi iOS 14’ü duyurdukları bir etkinlik gerçekleştirmişlerdi. COVID-19 salgını nedeniyle birçok üretici bu sene lansman etkinliklerini çevrimiçi yapmaya yöneldi.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.