Ana sayfa » Akıllı Saat » Galaxy Watch Active 2 Galaxy Watch 3 özelliğine kavuşuyor

Galaxy Watch Active 2 Galaxy Watch 3 özelliğine kavuşuyor

Galaxy Watch Active 2 Galaxy Watch 3 özelliğine kavuşuyor

Galaxy Watch Active 2 çok yakında alacağı güncelleme ile Galaxy Watch 3 özelliğine kavuşacak. İşte merakla beklenen o özellik!

Samsung Galaxy Watch Active 2 tanıtıldığında büyük ses getirmişti. Fiyatına göre sunduğu özellikler ile öne çıkan bu akıllı saat maalesef ki Galaxy Watch 3’ün tanıtılması ile bir anda gölgede kalmıştı. Güncelleme konusunda Watch Active2 için sadece performans iyileştirme odaklı güncelleme sunan Samsung, bugün müjdeli haberi verdi.

SamMobile, Samsung’un çok yakında Galaxy Watch Active2′yi Tizen 5.5 sürümüne güncelleyeceği açıkladı. Tizen 5.5 güncellemesi ile Galaxy Watch 3‘e eklenen çoğu özellik Watch Active2 için de gelecek.  Bu güncellemenin ne zaman geleceği ve hangi özellikleri getireceği tam olarak bilinmemekle birlikte; düşme tespiti, EKG ve BP ölçümleri gibi Watch 3 özellikleri Watch Active2’ye de gelecek.

Güncelleme ile akıllı saatini tabiri caizse baştan yaratacak olan Samsung, muhtemelen 2020 yılı bitmeden güncellemeyi OTA üzerinden indirime sunacaktır.

Galaxy Watch Active 2

Watch Active2, 44mm ve 40mm versiyonlarla geliyor. 44mm için 1.4 inç ve 40 mm için ise 1.2 inç 360 × 360 Super AMOLED ekran sunan Samsung, akıllı saatte 768 MB RAM ve 4 GB depolamaya yer veriyor. 4G LTE versiyonda ise 1.5 GB RAM ye alıyor. 44mm modelinde 340 mAh batarya ve 40mm modelinde 247mAh batarya var.

Watch Active 2, Bluetooth 5.0 üzerinden akıllı telefonlara ve tabletlere bağlanıyor. Galaxy S9 ve sonrası Galaxy modelleri ile uyumlu olan bu akıllı saat Türkiye pazarında 1.799 TL‘den başlayan fiyatlar ile satılıyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.