Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » AMD Bisiklet; yeni işlemci veya ekran kartı beklerken bisiklet satışa sunuldu :)

AMD Bisiklet; yeni işlemci veya ekran kartı beklerken bisiklet satışa sunuldu :)

AMD Bisiklet; yeni işlemci veya ekran kartı beklerken bisiklet satışa sunuldu :)

İşlemci ve ekran kartları ile tanıdığımız AMD bisiklet satışına başladı. Yeni bir işlemci veya ekran kartı tanıtımı beklerken bu hayli sürpriz oldu.

Geçtiğimiz yıllarda hisseleri 2 doların altına düşen AMD yeni işlemci ve ekran kartları ile birlikte toparlanma sürecine girdi ve şuan hisseleri Intel‘i geçmiş durumda. Intel ile işlemci konusunda sürekli kozlarını paylaşan AMD bu sefer işlemci üretmek yerine bisiklet satmaya başladı. Satışa sunulan bisikletin benzerlerinden ayıran herhangi bir özelliği bulunmuyor. Fakat üzerinde AMD logosu bulunması şirketin fanları tarafından tercih edilmesine neden olabilir. AMD’nin bu hamlesi ilerleyen dönemde Fan Store‘da farklı ürünlerinde satılacağını gösteriyor.

AMD Bisiklet fiyatı 

Tasarım olarak diğer bisikletlerden farklı bir özelliği bulunmayan AMD‘nin bisikleti 299 dolardan satışa sunuldu. Bisikletin sahip olduğu süspansiyon sistemi, sürücülere oldukça konforlu bir deneyim yaşatacak. Üzerinde AMD logosu bulunan bisiklet özellikle AMD hayranları tarafından tercih edileceğini düşünüyoruz. Şuan sadece Amerika‘da satışa sunulan bisiklet ilerleyen dönemde diğer ülkelerde de satışa çıkabilir.

AMD Bisiklet

AMD’nin bu hamlesi ekran kartı veya işlemci sektöründen vazgeçtiği anlamına gelmiyor; yakın zamanda yeni işlemci ve ekran kartı tanıtması muhtemel. Yeni tanıtacağı işlemci ile AMD Intel ve yeni tanıtacağı ekran kartları ile AMD Nvidia rekabeti tüm hızıyla devam edecek. Fan Store üzerinden satışa sunulan bisiklet ile AMD‘nin işlemci ve ekran kartı dışında farklı ürünlere yöneleceğini düşünüyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.