Ana sayfa » Mobil » Gel İnsafsız, Çağırmazdım Acil Olmasa! Sony Xperia 5 II

Gel İnsafsız, Çağırmazdım Acil Olmasa! Sony Xperia 5 II

Gel İnsafsız, Çağırmazdım Acil Olmasa! Sony Xperia 5 II

Sony’nin yeni amiral gemisi Sony Xperia 5 II, 17 Eylül 2020’de tanıtılacak. Tanıtım videosunun yayımlanması heyecanı doruğa çıkardı.

Sony Türkiye’ye açık mektup mu yazsak, ne yapsak bilemiyoruz doğrusu. Sony Xperia serisi ülkemizde yeniden satılmaya başlasa böbreğini satıp, parayı bu seriye basacak pek çok insan var. Kalite başka bir şey tabii. “Sen Japonsun bi’ kere, akıllı adamsın!” dedirtiyor. Yakında piyasaya sunulacak olan Sony Xperia 5 II 17 Eylül’de yapılacak lansmanla bütün özelliklerini ortaya çıkaracak.

Güvenilir haberci Evan Blass, cihazın resmi bir tanıtım videosunu sızdırdı. Video klip, telefonun multimedya ve oyun yeteneklerine odaklanıyor. Telefon, en sevdiğiniz filmlerin ve müziğin keyfini çıkarmanıza izin vermek için lanse edildi ve ayrıca attığınız hemen hemen her şeyi halledebilir. 120Hz ekran yenileme hızının yanı sıra 240Hz dokunma yanıt süresine sahip olduğu gösterilmiştir. Xperia 5 II ayrıca, oyun sırasında el cihazı üzerinde mutlak kontrol sağlayan çift öne bakan stereo hoparlör ve oyun geliştirme yazılımı da içeriyor. Ayrıca yerleşik bir 3,5 mm ses girişi yer alıyor.

Video aynı zamanda cihazın fotoğraf ve videografi yeteneklerini de sergiliyor. Xperia 5 II, 120 fps’de ağır çekim 4K videolar çekebilir, saniyede 20 kareye kadar AF ile seri çekim sunar ve videoları doğru renklere sahip OLED ekranda düzenleyebilirsiniz.

17 Eylül’deki lansmandan sonra telefonun tüm özellikleri ve fiyatı netleşmiş olacak. Hangi yabancı sitelerden satın alınabileceğine dair bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.