Ana sayfa » Akıllı Saat » Çerçevesiz akıllı saat mi olur? Olur! İşte Rollme Hero Pro!

Çerçevesiz akıllı saat mi olur? Olur! İşte Rollme Hero Pro!

Çerçevesiz akıllı saat mi olur? Olur! İşte Rollme Hero Pro!

Rollme, dünyanın ilk çerçevesiz akıllı saat Rollme Hero Pro modelini tanıttı. Peki, bu saat günlük kullanımda ne kadar kullanışlı olacak?

Mobil pazarın genişlemesi ile birlikte mobil cihazları tamamlayacak ürünler de geliştirilmeye başlanmıştı. Bu süreçte akıllı saatler ön plana çıkmıştı. Ancak bu akıllı saatler çerçevesi ile çok konuşulmuştu. Rollme firması bugün dünyanın ilk çerçevesiz akıllı saati unvanını eline alan Rollme Hero Pro modelini tanıttı. Peki, bu saatin özellikleri neler?

Çerçevesiz akıllı saat, Qualcomm’un Temmuz ayında tanıttığı Snapdragon Wear 4100+ yonga setinden gücünü alıyor. 1.7 GHz hızda çalışan bu yonga seti sayesinde akıcı bir deneyim vadediliyor. Çerçevesiz ekranı ile rakiplerine göre daha geniş bir kullanım alanı sağlayan bu akıllı saatte 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama birimi yer alıyor.

Piyasadaki diğer akıllı saat modellerinde görmeye alışkın olduğumuz kalp ritmi ölçme sensörü ve fitness odaklı çeşitli spor modları bu akıllı saatte de yer alıyor.

Rollme Hero Pro

Şimdilik sadece Android ile uyumlu olduğu söylenen dünyanın ilk çerçevesiz akıllı saatinin yakında iOS desteğine de sahip olması bekleniyor. LTE desteği, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikleri ile sağlam bir deneyim vadeden bu saatin günlük kullanımda hassas olacağını düşünüyoruz.

Özellikle köşeden alınacak bir darbe ile saatin ekranı anında tuzla buz olacak gibi görünüyor. Sürekli bilekte olan saatin günlük kullanımda nasıl bir performans sergileyeceği henüz bilinmiyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.