OPPO Eylül 6, 2020 12:00

OPPO Android 11 Beta duyurusunu yaptı! Hangi cihazlar var?

OPPO Android 11 Beta programı için hangi cihazların programa dahil edileceğini açıkladığı bir duyuruyu yayınladı.
OPPO Android 11 Beta duyurusunu yaptı! Hangi cihazlar var?

OPPO, birçok değerli şirketin de olduğu gibi Android 11 Beta programının bir parçası. İlk olarak Find X2 ve Find X2 Pro modelleri ile Android 11 Beta programına uygun olan cihazlarını duyurmuştu. Ancak şimdi şirket, Reno3 ve Reno3 Pro modellerini de içeren yeni bir Android 11 Beta programını duyurdu. Beta programı 7 Eylül itibarıyla açılacak ve sadece belirli sayıda insan dahil olabilecek.

OPPO Android 11 Beta

Çinli akıllı telefon üreticisi, ColorOS Topluluğu’nda dört cihazı için yeni Android 11 Beta programını duyurdu. Daha da ilginci, şirketin tanıtım görüntüsünde ColorOS sürüm numarası için boş bir alan eklemiş olması.

Bu durum OPPO‘nun yakında ColorOS 8‘i duyurabileceğini gösteriyor. Aslında bu beta programı Android arayüzünün en son sürümü için olabilir. Ayrıca şirket, bu program için yalnızca sınırlı kotanın kullanılabileceğinden bahsetmekte. Kişi ve bölge sayısı bilgileri 7 Eylül’de açıklanacak.

realme UI, geçen yıl ColorOS 7‘nin piyasaya sürülmesinden sonra açıklandığından, önümüzdeki günlerde realme UI 2‘nin ilk çıkışına da şahit olabiliriz. En önemlisi ise Google’ın gerçekten de Temmuz ayında bildirildiği üzere 8 Eylül’de Android 11‘i resmi olarak başlatabileceğini gösteriyor.

OPPO‘nun yaptığı duyuru ile artık yeni ColorOS sürümü ve Android 11 için geri sayıma başlayabiliriz. Yıl sonuna doğru yenilikler bizleri bekliyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.