Ana sayfa » LG » LG K52 görselleri sızdırıldı! Ekran ve kamera sistemi göründü!

LG K52 görselleri sızdırıldı! Ekran ve kamera sistemi göründü!

LG K52 görselleri sızdırıldı! Ekran ve kamera sistemi göründü!

LG K52 modelinin görselleri internete sızdırıldı! Ekran ve kamera özellikleri neredeyse tamamen belli oldu!

LG, resmiyet kazanmak için üretim hattında bekleyen LG K52 adında yeni bir bütçe dostu telefona sahip! Ünlü haberci Evan Blass, tasarımını ortaya çıkarmak için telefonun yeni bir görüntüsünü paylaştı. Bütçe telefonu, delikli ekrana ve arka tarafında dörtlü bir kamera sistemine sahip olarak görülebilir.

Sızdırılan görüntülerde, LG K52‘nin mavi ve beyaz renkli sürümlerinde olduğunu gösteriyor. Cihazın arka tarafı kıvrımlı kenarlara sahip plastik bir arka kısım ile donatılmış. Cihazın önünde, üst orta pozisyonda yerleştirilmiş bir kamera deliği var.

Ekranda görülenlerden tahmin edileceği üzere telefonun LG UX tabanlı Android 10 işletim sistemi ile geleceği varsayılabilir. Telefonun arka tarafında, sol üst köşede dikdörtgen şeklinde bir kamera muhafazası bulunuyor. Altında büyük boyutlu bir LED flaş bulunan dört kameradan oluşmakta.

LG K52‘nin sol omurgasına yerleştirilmiş bir ses denetimi var. Cihazın sağ kenarında bir güç tuşu bulunmakta. Güç düğmesinin bir parmak izi okuyucuyla entegre olup olmadığı ise henüz belli değil. Şu anda LG K52 teknik özellikleri hakkında bir bilgi yok. Telefonun ekranında belirtilen tarih, çoktan geçmiş olan 1 Eylül’ü gösteriyor. Bu nedenle, cihazın yakında resmiyet kazanabileceği görülüyor.

İlgili bir haberde LG, 14 Eylül’de yenilikçi LG Wing akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihazın ikincil bir katlanabilir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Cihazın 1.000$’dan fiyatlandırılabileceği ve sonbaharda piyasalara vurabileceği tahmin ediliyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.