Ana sayfa » Mobil » Galaxy S21 şık tasarımıyla görüntülendi!!! S-Pen hikayesi gerçek oluyor!

Galaxy S21 şık tasarımıyla görüntülendi!!! S-Pen hikayesi gerçek oluyor!

Galaxy S21 şık tasarımıyla görüntülendi!!! S-Pen hikayesi gerçek oluyor!

Samsung’un önümüzdeki yıl piyasaya süreceği yeni amiral gemisi Galaxy S21, şık tasarımı ile görüntülendi. Gözler en çokta S-Pen’e çevrildi…

Akıllı telefon pazarının önde gelen şirketlerinden Samsung, yeni amiral gemileri Galaxy S21 serisi için kolları sıvamaya başladı. Son zamanlarda bu telefonlar ile ilgili sızıntılar bir hayli arttı. Dün hatırlarsınız S21 ve S20 Plus‘un pil kapasiteleri 3C sertifika sitesi tarafından onaylandı. Raporlara göre bu cihazlardan G991 model numaralı olan Galaxy S21 3.880 mAh’lik bir pil ile gelirken, G996 model numarasına sahip olan S21 Plus ise , 4.660 mAh’lik bir pil ile gelecek. Bu tür sızıntılar ardı ardını kovalamaya devam ederken, şimdi de ortaya cihazın tasarımını ortaya koyan bazı görüntüler çıktı.

Bugün yabancı basında ortaya çıkan S21 görüntüleri, şirketin tasarım olarak S20 serisinden ilham alacağını işaret ediyor. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere Galaxy S21, ön kısımda dar çerçeveli InfinityO kavisli bir ekran ile gelecek. Buna ek olarak arka tarafta da dörtlü kamera kurulumu yer alacak. Ayrıca kameralardan birinin flaşın altında yer alacak olması da şaşırtıcı olmuş.

Tüm bunlara ek olarak göze çarpan başka bir detay ise SPen oldu. Bildiğiniz üzere Koreli üretici S-Pen’i genelde Note serilerinde kullanmayı tercih ediyor. Ancak geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bazı sızıntılar, şirketin Note serisini bitireceğini ve bazı özelliklerini de diğer amiral gemisi S ve Fold serisine aktaracağını ortaya koyuyor.

Hatırlarsınız güvenilir bir kaynak olan Sammobile’de, önümüzdeki yılın ilk yarısında tanıtılacak olan S21 serisinin, en üst modellerinde SPen olacağını belirtmişti. Aynı zamanda Galaxy S21 serisi; M1, N2 ve O3 olmak üzere 3 toplam üç model numarası ile karşımıza çıkacak. Bunların arasından O3 modelinin S-Pen’e sahip olacağı söylenirken, diğer cihazlarda ise artık 3D ToF (Uçuş Süresi) modüllerinin bulunmayacağı iddia ediliyor.

Bakalım Samsung, sevilen Note ailesini S21’den itibaren sonlandıracak mı? Bekleyip görelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.