Ana sayfa » Honor » Yeni Honor akıllı saatler tanıtıldı! İşte Honor Watch GS Pro

Yeni Honor akıllı saatler tanıtıldı! İşte Honor Watch GS Pro

Yeni Honor akıllı saatler tanıtıldı! İşte Honor Watch GS Pro

Huawei’in alt firması yeni model Honor akıllı saatler az önce gerçekleştirilen çevrimiçi bir etkinlik ile tanıtıldı! Taş gibi saatler!

Huawei alt markası Honor, ilk dayanıklı akıllı saati Honor Watch GS Pro‘yu Berlin’de düzenlenen küçültülmüş IFA fuarında duyurdu. Yeni Honor Watch GS Pro ile birlikte Honor Watch ES adı verilen moda odaklı yeni bir akıllı saat de tanıtıldı.

Yeni Honor akıllı saatler ne gibi özelliklere sahip?

Honor Watch GS Pro‘nun sağlamlığı için firmanın ortaya attığı iddia ise, ABD ordusunun MIL-STD-810G tedarik standartlarının 14 şartını da karşıladığı konusu. Bu şartlar yüksek sıcaklıklara, düşük sıcaklıklara, yağmura, neme ve yükseklikte düşük basınçlara dayanacak şekilde test edilmesine kadar birçok şartı içermekte. Peki neden bu kadar sağlam bir saat takasınız? Yamaçlardaki egzersizinizi ve dağcılık, yüzme ve bisiklet gibi diğer yüksek oktanlı aktiviteleri izleyen birçok yeni modları içeriyor. Bu modlar ile akıllı saatiniz size her yerde eşlik edebilir.

Huawei’nin LiteOS işletim sistemi tarafından desteklenen akıllı saat bir kalp atış hızı monitörüne sahip ve kan oksijen takibi, uyku takibi ve hatta stres izlemeyi destekliyor. Diğer özellikler arasında hava durumu uyarıları, hem GPS hem de GLONASS uydu konumlandırma sistemleri desteği bulunmakta. Ayrıca Honor’un yolculuğunuzu izleyebileceğini ve orijinal yolunuzda sizi geri yönlendirmek için kullanabileceğini söylediği bir “geri rota” modu da bulunuyor. Ancak harita desteği yok ve Strava gibi üçüncü taraf uygulamaları için herhangi bir destek barındırmıyor.

Teknik özellikler açısından, 454 x 454 çözünürlüğe sahip 1.39 inç OLED ekrana sahip oluyorsunuz ve akıllı saat, bir Kirin A1 yonga seti tarafından destekleniyor. Pil ömrü maksimum 25 güne kadar çıkabiliyor. Ancak dış mekan antrenman modunda çalıştırılması durumunda ve GPS etkinken bu 100 saate veya sadece 48 saate düşebilmekte. Watch GS Pro modeli siyah, beyaz ve mavi renkte geliyor ve 7 Eylül’den itibaren İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya’da 249,99€ fiyatla satışa sunulacak.

Honor Watch ES modeli özellikleri

Daha şık muadili olan Honor Watch ES, o kadar sağlam değil ve pil ömrü maksimum 10 güne kadar çıkabiliyor. Bununla birlikte, daha hafif ve yine Honor‘un otomatik olarak algılayabildiğini söylediği 95 egzersiz modunu desteklemekte. 456×280 çözünürlüğe sahip 1,64 inç dikdörtgen OLED ekrana sahip ve kalp atış hızınızı, kandaki oksijen seviyenizi, uykunuzu, stresi ve uygun olduğu durumlarda adet döngülerini izleyebilir. 7 Eylül’den itibaren İngiltere ve Almanya’da 99,99€ fiyatla satışa sunulacak. Ayın ilerleyen saatlerinde daha fazla Avrupa pazarında satışa sunulacak.

Yeni Honor akıllı saatler ile şirket piyasaya bir hız getirecek gibi duruyor!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.