Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 4, 2020 18:30

Uzaktan Eğitim İhtiyaçları MediaMarkt mağazalarında! İndirimleri kaçırmayın

Uzaktan Eğitim İhtiyaçları için MediaMarkt kampanyasını yeniledi. Peki uzaktan eğitim için hangi ürünleri almak lazım? Gelin yakından bakalım.
Uzaktan Eğitim İhtiyaçları MediaMarkt mağazalarında! İndirimleri kaçırmayın

Okullar yaşanan pandemi sonrasında yeniden online olarak açılmaya başladı. Bundan dolayı da veliler çocuklarının evden okula bağlanabilmeleri için alış veriş derdine düştü. Özellikle yeni ürünler ile çocuklarını motive etmek isteyen ailelerin yardımına ise MediaMarkt koşuyor. 4 Eylül ve 7 Eylül tarihlerindeki bu kampanya kapsamında MediaMarkt yepyeni fırsatlarla ailelere farklı ürünler sunuyor. Uzaktan Eğitim İhtiyaçları için MediaMarkt mağazalarına ya da MediaMarkt online alış veriş sitesine bakarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Biz her zaman olduğu gibi bu kampanyada dikkatimizi çeken ürünleri sizlerle paylaşmak istedik. Zira bu ürünlere ve bu indirimlere bizimde en az sizler kadar ilgimiz var.

LENOVO TAB TB8505FS M8

Uzaktan eğitim denince tablet en iyi seçeneklerden birisi gibi görünüyor. Lenovo’nun EBA sistemine uygun olan Lenovo TAB TB8505FS M8 ürünü ise bu kampanya kapsamında 1.399 TL‘den 1.099 TL‘ye düşüyor. Bize sorarsanız tablet arıyorsanız bu fırsat kaçmaz. 8 inç boyutunda HD çözünürlükte, MediaTek Helio A22 yonga setinden güç alan bu tabletin 32GB Hafıza ve 2GB RAM gücü olduğunu da belirtelim.

Lenovo TAB TB8505FS M8

Bilgisayar tarafında MediaMarkt ciddi indirimlere imza atmış. Bu noktada size bir ürün yerine ürünlerin hepsinin linkini vermek istiyoruz. Zira kendiniz, kendi bütçenize göre ürünlere bakabilirsiniz. Bu noktada size “en pahalı” yerine bütçenize en uygun cihazı almanızı öneriyoruz. Bu ürünler ile genellikle ders çalışılacağı için de size 15,6 inç ekran boyutunu tavsiye ediyoruz. MediaMarkt’ın indirimli bilgisayarlarına buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsung 55TU8500 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV

Yeni nesil televizyonların da EBA online eğitime destek olabildiğini belirtelim. Böyle bir ürün almak istiyorsanız Samsung’un 55 ekranlı 4K televizyonu Samsung 55TU8500 modelini kesinlikle sizlere öneriyoruz. Büyük ekranda ders anlatımının daha motive edebileceğini düşünüyoruz. Ürünün fiyatının da 7.199 TL’den 6.499 TL’ye gerilediğini görüyoruz.

iPhone SE

Çocuklarımızı online eğitime odaklanmasını sağlamak için akıllı telefonlar iyi bir güdüleme olabiliyor. MediaMarkt iPhone SE indirimi ile de ailelere bu noktada farklı bir alternatif sunabiliyor. Bugün itibariyle telefonu 5.298 TL‘den satın alabiliyoruz. Bu telefonda iPhone 11 donanımı olduğunu ve bu telefonun güncelleme desteğinin en az 4 yıl boyunca olacağını da belirtelim. Dış görünüşü iPhone 8 modeline benzese de içinde bir canavar olduğunu belirtelim…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.