Mobil Eylül 4, 2020 18:00

TCL, yeni ürünleri ile pazara giriş yapıyor, fiyatları oldukça dikkat çekici!

IFA 2020'de TCL bugün MoveTime Family serisi altında tabletler, kulaklık ve akıllı saatin tanıtımını yaptı. Tüm özellikleri yazımızda.
TCL, yeni ürünleri ile pazara giriş yapıyor, fiyatları oldukça dikkat çekici!

Bugün yapılan tanıtım ile TCL pazara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor, tanıtımı yapılan ürünlerin ortak özelliği ise uygun fiyatlı olmaları.

TCL 10 TABMAX & TABMID

TABMAX 8.3 mm dar çerçeve ve geniş ekran özelliği ile dikkat çekiyor; 10.36 inç FHD + sahip. Tabletin yanında ayrıca kalemde satın almanız mümkün. Şirketten yapılan açıklamaya göre kalemin çok düşük gecikme süresine sahip olduğu belirtiliyor. Görüntülü görüşmelerde sıkıntı yaşanmaması için üzerinde çift mikrofon ve çift hoparlör yer alıyor. Ön tarafta 8 Megapiksel kamera yer alıyor. Arkada 12 Megapiksel kamera mevcut, 8.000mAh büyük bir batarya yer alan tablet uzun süre kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. 299 ve 249 Euro ile satışa sunulacak tabletin iki versiyonu bulunuyor. 2020‘nin 4. çeyreğinde Avrupa dahil olmak üzere tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor.

TCL

TABMID, daha kalın çerçevelere sahip ve 8 inç IPS FHD ekran ile atışa sunulacak. Tablette 5.500mAh pil ve Snapdragon 665 bulunuyor. Ayrıca göz yorgunluğunu önlemek için benzer bir mavi ışık filtresine ve akıllı ekran ayarlama özelliklerine sahiptir. Önde 5 Megapiksel arkada ise 8 Megapiksel kamera yer alıyor. Tanıtımı yapılan iki tabletinde çocuk moduna sahip olacağı belirtiliyor. TABMID 229 Euro’dan satışa sunulacak.

TCL1

TCL MOVEAUDIO S200 Kulaklık

Tanıtımı yapılan kulaklık IP54 olarak derecelendirilmiştir, su geçirmez, toz geçirmez ve ter geçirmez özelliği olduğu anlamına geliyor. Üzerinde dört adet mikrofon bulunan kulaklık ENC (Elektronik Gürültü Engelleme) ile birlikte geliyor. Eylül ayından itibaren 99 Euro’dan satılacağı belirtildi.

TCL2

MOVETIME Aile Saati MT43A

Şirketten yapılan açıklamaya göre akıllı saat yaşlılar için tasarlandı. İki yönlü eller serbest arama, otomatik düşme algılama, ilaç hatırlatıcıları ve kalp atış hızı izleme gibi özelliklerle birlikte geliyor. Yaşlılar akıllı saat aracılığıyla sesli veya kısa mesaj gönderebilecek, fotoğraf veya emoji paylaşabilecek. Aynı zamanda IP67 suya ve toza dayanıklıdır. 2020’nin dördüncü çeyreğinde Kuzey Amerika ve Avrupa 199 Euro’dan satılacak.

TCL3

TCL’nin tanıtımını yaptığı ürünler fiyatları ile dikkat çekiyor. Ülkemizde de satışa sunulması durumunda diğer markalara iyi bir alternatif olacağını düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.