Mobil Eylül 4, 2020 14:00

OnePlus 8T bir hayal kırıklığı mı olacak? Hayırdır Carl?

Kısa süre içinde tanıtılması beklenen OnePlus 8T ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni telefon hayalleri kırabilir. Demedi demeyin...
OnePlus 8T bir hayal kırıklığı mı olacak? Hayırdır Carl?

OnePlus One aldığımız ilk günü hatırlıyoruz. O dönemde telefon davetiye ile satılıyordu. Sahibinden.Com üzerinden bir davetiye almış ve telefonu Çin’den Hollanda’daki bir arkadaşımın adresine sipariş vermiştim. O da gelirken telefonu bana getirmişti. O dönemde OnePlus markası “Amiral Gemisi Katili” mottası ile pazara sunulmuştu ama zaman içinde OnePlus markası da katilini bekleyen bir amiral gemisine dönüştü. Bugün ise OnePlus 8T ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Biliyorsunuz. Birkaç yıldır OnePlus “T” adı altında ara bir model yapıyor. Bugün de bu yeni T Modeli ile ilgili bilgiler ortaya çıktı ama bilgileri görünce keşke çıkmasaydı dedik. Zira OnePlus‘ın yeni nesil 8T modeli pekte yeni bir detay sunmuyor. Hatta bırakın yeniliği geri giden bir özelliği bile var. Kamera tarafında OnePlus 8T’nin telefoto lens yerine orta segment telefonlarda gördüğümüz bir dizilme gideceği duyuruldu.

OnePlus 8

Gelen bilgilere göre 8T modelinde ana kamera 48 megapiksel olacak ama bu yeni bir sensör ile gelecek. İyileştirilmiş bir 48 megapiksel kamera ile karşı karşıya kalacağız. Bununla birlikte 16 megapiksel geniş açı sensör, 5 megapiksel makro ve 2 megapiksel portre lensi telefona eşlik edecek. Yani bu dizilim OnePlus 8 ile hemen hemen aynı dizilim oluyor. Peki bunun “T” olmasının sebebi ne?

Görünen o ki; 8T modelinde 120Hz ekran tarama ve 65W hızlı şarj desteği bulunacak. 120Hz Ekran tarama hızının OnePlus 8 Pro modelinde olduğunu düşünürsek; yenilik olarak 65W hızlı şarj desteği kalıyor ki; bu özellik Reno 4 serisi telefonlarda da var. Bakalım yeni nesil One

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.