Ana sayfa » Mobil » Galaxy Note 20 Ultra’yı unutun! Galaxy S21 Ultra muhteşem görünüyor

Galaxy Note 20 Ultra’yı unutun! Galaxy S21 Ultra muhteşem görünüyor

Galaxy Note 20 Ultra’yı unutun! Galaxy S21 Ultra muhteşem görünüyor

Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy S21 Ultra ile ilgili bugün yeni görseller ortaya çıktı. Gerçek olamayacak kadar güzel…

Akıllı telefon pazarında son dönemde büyük bir inovasyonsuzluk yaşanıyor. Tüm telefonların birbirine benzediği bir dönemden geçiyoruz. Bugün Galaxy A21 modelinde de Infinty-O ekranı görürken en üst segment Galaxy Note 20 Ultra modelinde de aynı ekran deliğini görebiliyoruz. Arka kamera yapıları da birbirine resmen karışmış durumda. İşte bu gidişe Samsung yeni nesil amiral gemisi Galaxy S21 Ultra modeli ile son vermeye geliyor.

Bugün ortaya çıkan görseller yeni nesil Galaxy S21‘in tasarım olarak tüm telefonlarda çok farklı olacağını gösteriyor. Zira arka tarafta kameranın yanında küçük bir OLED ekran bulunuyor. Bu yapıyı hatırlarsanız daha önce Meizu Pro 7 modelinde deneyimlemiş ve sizler için de incelemesini yapmıştık. Buradaki linke tıklayarak o incelemeye de ulaşabilirsiniz. İşte Samsung böyle bir yapıyı bizlere sunacak.

Açıkçası biz bu yapıyı çok ama çok beğendik. Samsung‘un artık büyüklüğünü hatırlayıp buna göre telefonlarını dizayn etmesi gerekiyor. İlklerin öncüsü olan Güney Koreli üreticinin yeni nesil amiral gemisi Galaxy Z Fold 2 modelinde hızlı şarj diye halen 25W desteğini sunması Güney Koreli üreticiye yakışmıyor. Bu tasarım bizi bizden aldı dersek yanlış bir ifadede bulunmamış oluruz. Zira telefon tek kelime ile muhteşem görünüyor.

Peki bu tasarım mümkün mü?

Bize sorarsanız ortaya çıkan bu görseller sadece bilim kurgu filmleri kadar gerçek olabilir. Zira Samsung‘un böyle bir değişimi 1 yıl içinde bize sunması pek mümkün görünmüyor. Üreticilerin son dönemde amiral gemisi telefonlara yaptıkları yatırımları düşürdüklerini de sepete eklersek; bu tasarımları 2025 yılında falan ancak görebiliriz diye düşünüyoruz.

Peki sizce bu tasarım 5 ay sonra gerçek olabilir mi?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.