Ana sayfa » Mobil » Telefon değil bukalemun! Sonunda renk değiştiren telefon da yaptılar

Telefon değil bukalemun! Sonunda renk değiştiren telefon da yaptılar

Telefon değil bukalemun! Sonunda renk değiştiren telefon da yaptılar

Bugün bir video yayınlandı ve videoda hiç görmediğimiz bir teknolojiyi gördük. Sonunda renk değiştiren telefon da yapıldı…

Akıllı telefon pazarında inovasyonsuzluktan kırıldığımız bir noktadayız. Tüm telefonların birbirine benzediği bir dönemden geçiyoruz. Bugün Galaxy A21 modelinde de, Galaxy Z Fold 2 modelinde de ekran içinde kamera deliğini görüyoruz. Arka kameralar ise birbirinin neredeyse aynısı noktasına geldi. Bu noktada telefonlarımızı özelleştiren tek şey ise telefonların renkleri kaldı. Bugün öyle bir video paylaşıldı ki; gözlerimiz açık kaldı. Zira renk değiştiren telefon bugün gerçek oldu.

Yayınlanan videoya baktığımızda telefonun renginin kusursuz bir şekilde değiştiğini görüyoruz. Biz öncelikle arkada da bir ekran olacağını düşündük ama videoya dikkatli bakınca burada bir ekran falan olmadığını net bir şekilde görebildik. Yani bu bambaşka bir teknoloji. Sanki bukalemun gibi telefon renk değiştiriyor. Gelin birlikte izleyelim.

Gördüğünüz üzere telefon mavi renkten bir anda gri renge dönüşüyor. Bunun nasıl olduğunu anlamak bugün için pek mümkün değil. Yine gördüğünüz üzere telefonun arka kameraları da kapatılmış. Hangi markanın böyle bir teknoloji üzerinde çalıştığını da anlamış değiliz. Bakalım bu teknolojiyi önce hangi üretici kullanacak? Ve bu teknoloji telefonları ne kadar pahalılandıracak???

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.