Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy S10 güncelleme ile Galaxy S20 oldu!

Samsung Galaxy S10 güncelleme ile Galaxy S20 oldu!

Samsung Galaxy S10 güncelleme ile Galaxy S20 oldu!

Samsung Galaxy S10 ailesi bugün bir güncelleme aldı ve Tanrı’m beni baştan yarat moduna girdi. Peki yenilikler neler?

Samsung son dönemde yazılım güncellemelerine oldukça önem veriyor. Android 11 ile birlikte gelecek olan OneUI 3.0 arayüzü öncesinde Güney Koreli üretici Galaxy Note 20, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Tab S7 ile birlikte OneUI 2,5 güncellemesini bizlere sundu. Bununla birlikte Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip serisi için de OneUI 2.5 yayınladı. Şirket şimdi Galaxy S10 için OneUI 2.5 güncellemesini yayınlamaya karar verdi. Samsung Galaxy S10 sahiplerine bu müjdeli haberi verelim.

963,49 MB boyutundaki bu güncelleme ile, Eylül 2020 Android güvenlik yamasına da sahip oluyoruz. OneUI 2.5 güncellemesi, Galaxy Note 20 ve Galaxy Tab S7 serilerinde piyasaya sürülen Wireless DeX modunu da Galaxy S10 serisi telefonlara getiriyor. Miracast işlevine sahip herhangi bir TV’de akıllı telefonunuzun DeX UI ekranını kablosuz olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Kablosuz DeX modu için hızlı bir geçiş ve ekran ölçeklendirmesini ve yazı tipi boyutunu ayarlama seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor.

Galaxy S10 Plus Galaxy S20 Ultra

Galaxy S10 Plus Galaxy S20 Ultra

Bununla birlikte kamera uygulamasında gelişmiş bir Pro Video Modu da bizlere sunuluyor. Wi-Fi kimlik bilgilerini diğer Galaxy cihazlarıyla paylaşmanın daha kolay bir yolunu ve klavye uygulamasında YouTube videolarını arama özelliği de sunuluyor. Pro Video modu, video çözünürlüğünü ve kare hızını, mikrofonu (ön, arka, her ikisi, USB veya Bluetooth) seçmenize olanak tanır.

Tüm bunlara ilaveten Always on Display için Bitmoji Etiketleri desteği, yatay modda bölünmüş klavye, önceden yapılandırılmış SOS mesajları ve 24 saat boyunca her 30 dakikada bir SOS konum mesajları gönderme özellikleri de telefona ekleniyor…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.