Ana sayfa » Mobil » OPPO Reno 4 Türkiye pazarına giriş yapacak mı? Gel artık beee

OPPO Reno 4 Türkiye pazarına giriş yapacak mı? Gel artık beee

OPPO Reno 4 Türkiye pazarına giriş yapacak mı? Gel artık beee

Asya pazarında satış rekorları kıran OPPO Reno 4 Türkiye pazarına da girecek mi? Girecekse ne zaman girecek? İşte yeni detaylar…

OPPO Reno serisi, Acun ILICALI sayesinde tüm Türkiye tarafından öğrenildi. Acun’un yaptığı reklam filmi bir anda Türkiye’nin en çok konuşulan reklamı olmayı başardı. Bu reklam sayesinde Reno ailesi son dönemde oldukça popüler bir hale geldi. Reno 3 ve Reno 3 Pro ile ilgili biz de yayın olarak tüm incelemeleri sizlerle paylaştık. Bildiğiniz üzere OPPO, Haziran ayında Reno 4 serisini Asya pazarında tanıttı ve satışa sundu. Bu seri halen ülkemiz pazarında satışa sunulmadı ve OPPO Reno 4 Türkiye pazarına gelecek mi diye de sormaya başladınız.

Geçtiğimiz gün Tony Chen başkan, Çin’de online bir basın toplantısı düzenledi ve gazeteciler ile sohbet gerçekleştirdi. Aslında Weijian Zhou başkanın da böyle toplantılar yapması gerekiyor diye düşünüyoruz. Bu sohbette Reno 4 sersinin geleceği ile ilgili bir soru üzerine Chen, bu serinin devam edeceğini ve yeni ürünler ile de pazarı hareketlendireceklerini söyleyerek. Reno 4 serisinin yakın bir zamanda Avrupa pazarında da satışa sunulacağını müjdeledi.

Yani görünen o ki; Reno 4 serisi ile kısa bir süre içinde tanışacağız. Bu noktada Reno 5 serisinin haberleri ortaya çıkar mı? Bunu da önümüzdeki günlerde göreceğiz ama OPPO‘nun artık adına ve kendisine yaraşır bir şekilde hareket edip; telefonlarını aynı anda satışa sunmaya başlaması gerektiğine inanıyoruz. Zira OPPO dünyanın en büyük beş üreticisinden birisi ve Türkiye pazarında da %10 gibi bir rakama ulaşmış durumda.

Bize sorarsanız Reno 4 serisi yılın son çeyreğinde Avrupa ve Türkiye pazarına giriş yapacaktır. Özellikle Asya pazarında Reno 4 ve OPPO Watch‘ın birlikte satışa sunulduğuna da şahit olduk. Belki OPPO böyle bir kampanyayı Avrupa ve ülkemizde de yapar. Zira biz ülke olarak böyle hediyeli satışları çok severiz.

OPPO Reno 4 Pro

Bugün OPPO Reno 4 lite ve Reno 4Z ile ilgili de bilgilerin geldiğini sizlerle paylaştık. OPPO bu seriyi büyütmek ve geliştirmek için elinden geleni yapıyor ama bizim pazarımız için biraz geç kalıyor gibi görünüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen haber altındaki yorum alanından yorumlarınızı bizlerle paylaşın.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.