Ana sayfa » Asus » ASUS ROG Phone 3 siyah ekran hatası için güncelleme alacak

ASUS ROG Phone 3 siyah ekran hatası için güncelleme alacak

ASUS ROG Phone 3 siyah ekran hatası için güncelleme alacak

Birçok kullanıcı ASUS ROG Phone 3 siyah ekran hatası sebebiyle müzdaripti. ASUS sonunda bir güncelleme ile duruma el atıyor!

Temmuz ayı sonlarında ASUS, üçüncü nesil oyun akıllı telefonu olarak ROG Phone 3‘ü piyasaya sürdü. Telefon hem basın hem de müşteriler tarafından iyi karşılandı. Ancak son zamanlarda bazı kullanıcılar ASUS ROG Phone 3 siyah ekran hatası sorunuyla karşı karşıya kalıyordu. Şirket, bu sorunu çözmek için bir sistem güncellemesi hazırlıyor.

ASUS ROG Phone 3 lansmanından bu yana birçok güncelleme aldı. Önceki güncellemeler, kamera uygulamasında Google Lens entegrasyonu, üç parmakla ekran görüntüsü hareketi, hoparlörler için Dış mekan modu ve daha fazlası gibi özellikler getirdi.

Şimdi ise 17.0823.2007.58 yapı numaralı yeni güncelleme, cihazın AMOLED ekranındaki kötü şöhretli siyah ekran sorununu, pil kullanım istatistikleri ve ROG Strix Arion SSD ile algılama sorunu için düzeltmeler getiriyor. Ayrıca ROG Connect topluluğunu ekliyor ve Norveç, İsveç ve Finlandiya’da Telia VoLTE / VoWiFi’yi etkinleştiriyor.

ROG Phone 3 17.0823.2007.58 Yazılım Sürümü Değişiklik Günlüğü

  • Armoury Crate artık portre modunu da destekliyor. ROG Connect topluluğu eklendi.
  • Norveç, İsveç ve Finlandiya’da Telia VoLTE / VoWiFi etkinleştirildi
  • Netflix uygulaması ile Sistem parlaklığı işlevi arasındaki çakışma düzeltildi
  • Alt USB bağlantı noktasından ROG Strix Arion SSD algılanamaması sorunu düzeltildi
  • Pil sayfasının altındaki toplam güç tüketimi ögeleri ile durum çubuğundaki gerçek güç ekranı arasındaki büyük bir fark düzeltildi.
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.