Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi 11 nasıl mı olacak? Bal gibi olacak, şeker gibi olacak…

Xiaomi Mi 11 nasıl mı olacak? Bal gibi olacak, şeker gibi olacak…

Xiaomi Mi 11 nasıl mı olacak? Bal gibi olacak, şeker gibi olacak…

Xiaomi CEO’su ve kurucusu Lei Jun bugün yaptığı bir açıklama ile Xiaomi Mi 11 ile ilgili son bilgiyi de paylaştı. Geliyor gönlümün efendisi…

Akıllı telefon pazarında 2021 yılı ile birlikte yeni bir şehir efsanesi daha hayata geçecek. İlk kez geçtiğimiz yıl OPPO tarafından fiziki olarak resmen gösterilen ekran altı kamera teknolojisi önümüzdeki yıl itibariyle birçok üretici tarafından kullanılacak. Bu üreticilerden birisi de Xiaomi. Xiaomi’nin kurucusu ve CEO‘su Lei Jun geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda bu teknolojiyi resmen bizlere gösterdi. Bugün ise Lei Jun yeni bir paylaşım daha yaptı ve önümüzdeki yıl bu teknolojiyi kullanacaklarını dile getirdi. Bu da Xiaomi Mi 11 ile ilgili dedikoduların başlamasına sebep oldu.

Xiaomi Mi 11 teknik özellikleri belli oluyor!

Görünen o ki; yeni nesil Xiaomi Mi 11′in ekran altı kamera ve Snapdragon 875 kullanan ilk telefon olması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta ZTE Axon 20 5G modeli ekran altı kamera teknolojisi ile birlikte pazara sunuldu ama Xiaomi‘nin geliştirdiği teknoloji bunun çok ötesinde bir teknoloji.

Yeni nesil Mi 11 ile ilgili söylentiler arasında 120W hızlı şarj desteği de bulunuyor. Biliyorsunuz bu teknoloji ilk kez  geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Mi 10 Pro modeli ile karşımıza çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde bir gazeteci Mi 11‘in prototipini gördüğünü duyurmuştu. Bu gazetecinin açıklamasına göre telefonda ekran altı kamera teknolojisi yerine Infinty-O denen ekran altı kamera bulunuyordu. Bunun da bir prototip olduğunu düşündüğümüzde ekran altı kamera teknolojisnin daha bitmediğini anlayabiliyoruz. Xiaomi‘nin elini çabuk tutması gerekiyor. Zira Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi kapsamında birçok ekran altı kameralı telefon tanıtılabilir…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.