Ana sayfa » Mobil » LG Wing kanlı canlı videoda göründü! Bu, bu, bu, nedir bu???

LG Wing kanlı canlı videoda göründü! Bu, bu, bu, nedir bu???

LG Wing kanlı canlı videoda göründü! Bu, bu, bu, nedir bu???

Bir süredir haberlerini yaptığımız LG Wing modelinin nasıl çalıştığı bugün sızan bir video ile resmen ortaya çıktı. Tasarım oldukça ilginç…

Akıllı telefon pazarında 2020 yılı inovasyonsuzluktan resmen kırıldı. Zira tüm telefonların birbirine benzediği bir dönemden geçiyoruz. Galaxy Note 20 Ultra‘da Galaxy A21 modeli de Infinty-O ekran kullanan bir yapıya sahip ve en alt segmentten en üst segmente kadar neredeyse tüm telefonlarda bu yapı kullanılıyor. Telefonların arka kamera yapıları ise yine birbirinin aynısı konumunda. Bugün OPPO A72 ile Samsung Galaxy M A51 arkadan bakıldığında neredeyse ayırt edilemeyecek kadar birbirlerine benziyor. Sektör inovasyon, inovasyon diye haykırırken LG yeni nesil LG Wing adındaki telefonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

LG Wing nasıl olacak?

Telefonda çift ekran bulunuyor ama bu ikinci ekran dönebilen bir yapıda. Bu nasıl oluyor derseniz, anlatmak yerine dilerseniz kafanızı karıştırmadan videosunu izleyelim.

Gördüğünüz üzere telefonun altında bir ekran daha var ve bu ekran iki tarafa 90 derecelik açı ile dönebiliyor. Bu ekran döndüğünde ana ekrandan Youtube üzerinden video izlerken ikinci ekrandan da yorumları okuyabiliyorsunuz. Ya da videoda da gördüğünüz üzere navigasyon açıkken yan taraftaki ekrandan müziği ayarlayıp gelen aramaları cevaplayabiliyorsunuz.

Telefonun Snapdragon 765G yonga seti ile geleceği ve fiyatının da 865 dolar seviyesinde olacağı söyleniyor. Yani görünen o ki; LG yine satılmayacak bir telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu da mı gol değil? Diyeceksiniz; evet, sanıyoruz ki bu da gol olmayacak…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.