Ana sayfa » Mobil » Anne-babaya hitap edecek olan Nokia 2.4 çok yakında geliyor!

Anne-babaya hitap edecek olan Nokia 2.4 çok yakında geliyor!

Anne-babaya hitap edecek olan Nokia 2.4 çok yakında geliyor!

Bir zamanların efsanesi “çıkmadık candan ümit kesilmez” dercesine çalışıyor. Nokia, yeni 2.4 modeliyle geliyor!

HMD Global çatısı altında bulunan ve bundan 15 yıl öncesine kadar hepimizin elinde yer alan Nokia, yeni telefonuyla anne babaların gönlünde yer edinecek. Son yıllarda Android telefonlar ile pazarda eski kudretine kavuşmaya çalışan; ancak bir türlü bekleneni gerçek kılamayan şirket, yeni giriş segment modelleriyle ürün gamını arttırıyor. Üretici, yeni 2.4 modelini uygun fiyatlı kılarak hem yaşlı kesime, hem düşük bütçeli kesime el uzatıyor. Peki yeni Nokia 2.4 neler sunuyor? 

6.5 inç büyüklüğünde bir ekranla pazara sunulması muhtemel olan Nokia 2.4, ön tarafta damla çentikli yapıyı bizlere sunacak. Bunun yanı sıra 2GB RAM/16GB dahili depolamalı ve 3GB RAM/32GB dahili depolamalı iki sürümü kullanıcıların karşısına çıkarması muhtemel olan model, arka taraftaki parmak izi sensörüyle de dikkat çekecek. Bunun yanı sıra arka tarafta ikili kamera ve bir flaştan oluşan kamera modülü cihazı modern bir görüntüye kavuşturacak.

Pil tarafında da iddialı olacağı söylenen telefon, 4.800 mAh kapasiteli bir pile sahip olacak. Cihazın içerisindeki yonga ise şaşırtmayacak. Telefon, MediaTek Helio P22‘den güç alacak ve 10W hızlı şarjı destekleyecek. Fiyatı ise oldukça uygun olacak. Beklentiler, telefonun 90-120 dolar arasında bir fiyata satılacağı yönünde gelişmiş durumda. Ha unutmadan, Nokia 2.4’ün arka kameraları 13MP + 2MP, ön kamerası ise 5MP çözünürlükte olabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.