Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Xiaomi Mi 10 serisinin yeni üyelerini bakın hangi fiyata satacak?

Xiaomi Mi 10 serisinin yeni üyelerini bakın hangi fiyata satacak?

Xiaomi Mi 10 serisinin yeni üyelerini bakın hangi fiyata satacak?

Xiaomi, Mi 10 ailesinin yeni üyelerini 300 doların altında bir fiyat etiketi ile satışa çıkaracağını duyurdu. Ayrıca bu cihazlar Snapdragon 7 serisinden güç alacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yılı bitirmeden önce Mi 10 ailesini yeni akıllı telefonları ile genişletecek. Daha önce pazara; Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Extreme Commemorative Edition ve Mi 10 Youth Edition modelleri ile giriş yapan dev üretici, şimdi de bütçe dostu olan yeni Mi 10 serisi üzerine çalışmalar yapıyor. Çinli şirket bugün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile, bu yeni akıllı telefonlarının fiyatına ve bazı özelliklerine değindi.

Yukarıdaki ekran resminden de göreceğiniz üzere Xiaomi, Mi 10 serisinin yeni üyelerinin ilk olarak Qualcomm Snapdragon 7 serisi ile geleceğini açıkladı. Ayrıca bu işlemcilerin hepsi 5G ağ bağlantısını da destekleyecek.

İşlemcilerin yanı sıra fiyatlar ile ilgili de spoiler veren Xiaomi, Mi 10 serisinin 2XX Euro  civarlarında fiyat etiketine sahip olacağını da belirtti. Bu aynı zamanda, cihazların vaat edildiği gibi bütçe dostu olarak geleceğini de ortaya koyuyor.

İşhan Agarwal adında güvenilir bir kaynak, Mi 10 serisinin yeni üyelerinin; Mi 10T , Mi 10T Pro ve Mi 10T Lite olacağını belirttiBunun yanı sıra Mi 10T Pro‘nun bazı özelliklerini de açığa çıkardı.

Agarwal‘a göre Mi 10T Pro, Snapdragon 865 amiral gemisi yonga setinden güç alacak. Buna ek olarak 144Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile gelecek ve 108 megapiksellik de ana kamerayla desteklenecek.

Mi 10T‘ye gelecek olursak, bu cihaz hakkında ortada çok fazla bir şey yok. Ancak Xiaomi’nin bugün yaptığı paylaşımı göz önünde bulunduracak olursak bu telefon, 5G destekli Qualcomm 7 serisi bir çip kullanacak. Bu da muhtemelen; Snapdragon 765G veya Snapdragon 765 olacaktır diye düşünüyoruz.

Özet geçecek olursak Mi 10T ailesi, 300 doların altında bütçe dostu bir fiyat ile gelecek.

Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Xiaomi, Mi 10 ailesinin yeni üyeleri ile piyasada ses getirebilecek mi? Yorumlarda belirtiniz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.