Ana sayfa » Honor » Huawei Watch Fit benzeri Honor akıllı saat geliyor!

Huawei Watch Fit benzeri Honor akıllı saat geliyor!

Huawei Watch Fit benzeri Honor akıllı saat geliyor!

Üst şirketi Huawei’in Watch Fit benzeri bir akıllı saat modeli Honor akıllı saat için çalışmalara başladığını resmen duyurdu.

Honor, yeni bir akıllı saatin yolda olduğunu doğruladı. Giyilebilir akıllı cihaz, 4 Eylül’de IFA 2020‘de Honor Watch GS Pro olarak piyasaya sürülecek. Huawei‘ye ait olan şirketten beklememiz gereken tek akıllı saat modeli bu değil.

Honor’un Başkanı George Zhao, birkaç gün önce Weibo’da halkın yuvarlak kadranı mı yoksa kare kadranı mı tercih ettiğini sordu. Üst düzey yöneticinin gönderisi, aslında Honor Life Weibo’nun resmi hesabı tarafından yapılan başka bir gönderiden alıntıydı. Bu orijinal gönderinin, bir kısmı kesilip Zhao tarafından paylaşılmış olması akıllı saat üretimi için oldukça heyecan verici ipuçları sağladı.

Paylaşılan görüntü birbirini tutan iki eli gösteriyor. Bir bilekte yuvarlak kadranlı bir saat, diğerinde kare-dikdörtgen kadranlı bir saat var. İkincisi, yakın zamanda duyurulan Huawei Watch Fit‘e benzer bir ekrana sahip. Honor akıllı saat büyük ihtimalle iki farklı model ile karşımızda olacak demek.

Honor‘un bu tasarıma sahip bir saati yok ve kare kadranlı ilk saatinin gelişiyle dalga geçtiğine inanmak istiyoruz. Ancak, büyük olasılıkla Huawei Watch Fit‘in Honor sürümü olacak. Bu, Honor‘un ana şirketi tarafından duyurulana benzer bir ürünü piyasaya süreceği ilk sefer değil. Honor’un versiyonu genellikle ana şirket Huawei modellerinden daha ucuz.

Huawei Watch Fit, %70 ekran/gövde oranına sahip 1.64 inç 280×456 AMOLED ekrana sahip. AOD olanlar dahil birçok özelleştirilebilir saat yüzü var. Saatin yerleşik 12 hareketli sensörü var ve 11 farklı sporu takip edebilir konumda. Ayrıca özel bir egzersiz modu da bulunuyor. Saat ayrıca GPS, kalp atış hızı sensörü, uyku takibi, SpO2 algılama ve adet döngüsü takibine sahip. Huawei, yeni saatinin tipik kullanımla 10 günlük bir pil ömrüne sahip olduğunu ve yaklaşık 110$ fiyat etiketinde olacağını iddia ediyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.